Żegnam 8-mą generację konsol. Jakie gry dobrze wspominacie i polecacie?

arizzzona666

Postów: 17 Początkujący
1605102445

Żegnamy generację PS4 i Xbox One. Co prawda obie konsole będą miały jeszcze wsparcie oraz będą wydawane na nie gry, ale rozpoczyna nam się kolejny kamień milowy w postaci 9-tej generacji konsol.


Tymczasem - jakie gry dobrze wspominacie i polecacie na minioną generację? Podrzućcie listę :)

Pełna dowolność - mogą być to tytuły AAA ale również indyki. 

Dyskusję czas zacząć :)

  •  
    Postów: 23 Początkujący
    1605252053

    Spider man , uncharted 4 , uncharted trylogy,god of war , gta 5 ,wiedźmin 3 , red dead redemption 2 , days gone ,tekken 7 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 62 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1605252370

    Horizon Zero Dawn. Wiedźmin 3. RDR2. God of War. Death Stranding i teraz AC Valhalla :) 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 10 Nowicjusz
    1605255279

    Ja tą generację  "przespałem" :) 


    Horizon zaczęty - nie skonczony, GoW zaczęty - nie skończony, Spiderman - nie zaczęty...

    O DS od KOijimy nawet nie myślałem ;) 

    Wiedźmina poznałem na wylot ale kolejną część ulubionej serii Metal Gear - nawet nie liznąłem tematu :) 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 17 Początkujący
    1608412592

    Od lat nie mogę się pożegnać z PS3

    The Last of Us, Uncharted 1,2,3, Heavy Rain, Tekken Tag Tournament 2!


    Swoją drogą to dość smutne, że na Ps4 w ogóle nie powstał żaden dobry Tekken.. meh.. Więc za czym tu tęsknić? ;x

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 14 Początkujący
    1608613513

    Forza Horizon 2 pamiętam jak gameplaye oglądałem a później mogłem w to zagrać a tak szczególnie to tylko ta gra zapadła mi w pamięć

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 134 Wygadany
    1608635598

    RDR 2, Days Gone, Assassin's Odysey, GoW

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 31 Początkujący
    1608723036

    Wiedźmin 3 , Spider-Man , Batman Arkham Knight , Ghost of Tsushima ,Uncharted 4 , The last of us 2 , Rise of the Tomb Raider .

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1608747345

    A ja z wrodzonej przekory powiem że jedną z najlepszych gier na PS4 był dla mnie Prey od Arcane. Szkoda że ta gra jest tak niedoceniana, bo zarówno fabularnie jak i mechanicznie jest świetna. Mechaniki mają swoje racjonalne uzasadnienie a nie jak w Assassynach są tylko po to aby zapchać czymś ramówkę. Bawiłem się przy tej grze lepiej niż przy takim GoWie, bez kitu. Dla mnie top 5 tej - byłej już - generacji.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 5 Nowicjusz
    1614363517

    Mi sie podobal najbardziej GoW i TLoU2, dobry byl tez horizon, remake'i residentow 2 i 3 i nie wymieniony jeszcze Jedi: Fallen Order

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 215 Bywalec
    1614372452

    @Minuta1985 rozumiem o co chodzi, bo mam tak samo w przypadku Life is Strange, ale od Prey odbiłem się dość mocno. Poza tym tak samo jak kolega @gogettta cenie sobię TLOU2, GoWa, RE2 Remake, wiadomo Wiedźmina 3 i poza tym Persone 5 :)

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry