Zagraniczny kod do sklepu

Jakubowski

Postów: 78 Gaduła
1710875852

Cześć, na pewno ktoś wie i pomoże. Mianowicie chodzi o to czy jak kupię kod na dodanie gry do biblioteki działający tylko na koncie przypisanym do innego kraju, czy będę w stanie zagrać w dana grę na swoim koncie i zdobywać trofea normalnie? Czy przez to że konto jest w Polsce to nie będzie takiej możliwości (nie wiem czy wyraziłem się jasno ale chodzi o to że dodam na zagranicznym koncie)

  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1710928535

    To kupujesz KOD czy KONTO z grą cyfrową? 
    Jeśli sam KOD to przecież wykorzystujesz go na swoim koncie.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 78 Gaduła
    1711011903

    @kenny2612 kupuje kod, ale kod nie działa na kontach przypisanych do Europy, tylko Japonia więc żeby dodać grę do biblioteki musiał bym założyć konto nowe i podać region Japonia, i właśnie nie wiem czy wtedy gra będzie działać tylko na tym japońskim koncie czy na wszystkich, bo zależy mi na trofeach a nie samej rozgrywce 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1711034141

    To załóż konto regionem na Japonię lub zmień region na swoim koncie i użyj kod. W razie drugiego konta możesz uruchomić grę z japońskiego i przelogowac się na swoje konto

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 78 Gaduła
    1711083530

    @kenny2612 dzięki!

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry