Witam kiedy zrobicie nową wersję strony ulepszyć stronę i tak dalej

awojtek99

Postów: 13 Początkujący
1676413661

Witam kiedy zrobicie nową wersję strony ulepszyć stronę i tak dalej

bo widzę na platformie małą użytkowników i tak dalej jest

o to chodzi żeby dodać w ogłoszeniu o ile osób obejrzało ogłoszenie i tak dalej

automatycznie zamawianie kuriera i tak dalej drukowania etykiet

i żeby było chroniona płatność przez waszą platformę po zakończeniu transakcji użytkownik dostaje pieniądze i tak dalej 

żeby dodać opcję Też licytacje rzeczy gier  i na profilu dodać obserwacje osób i tak dalej te osoby będą widzieć powiadomienia na pasku z sercem że ktoś wystawił albo ktoś sprzedał tą grę którą obserwował     pozdrawiam Może uda się ulepszyć platformę żeby była lepsza Ta jak na Vinted albo gdzieś indziej

  •  
    Postów: 118 Wygadany
    1676421775

    Obawiam się, że nowości i tak dalej nic nie dadzą. Ponieważ niektórzy sprzedają i kupują na innych serwisach. Między innymi ja. Taki sam los czeka ten serwis co Gametrade. Opłaty i twardogłowość niektórych urzytkowników jest jak zbrojony żelbeton w poniemieckim schronie przeciwlotniczym. Kiedyś zostałem wyśmiany i wyszydzony przez jednego pacjenta za pomysł kupna jednej wymiany. Bo byłem w trudnej sytuacji finansowej. Snobizm i tak dalej goszczą na tym serwisie i trawią go jak Gametrade.

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 20 Początkujący
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1676453872

    Strona jest spoko, nie ma co się czepiać. Troszkę zajeżdża miastemgier, no ale cóż..

    @malik123 , nie snobizm tylko cebule wyskakują ludziom z kieszeni.. w końcu to polaczkowość na każdym kroku, a rząd jeszcze podbija to rozdawnictwem.. więc ludzie przyzwyczajeni do brania jak najwięcej, a od siebie ledwo co, bo wielkie paniska są :)

    A apropos gametrade, sam tam wymieniłem z 10 gier, dzięki tamtym mogłem za ukończone takie GTA IV dostać Unchartedy. Wymiana gier to super sprawa. Ludzie decydują co by chcieli dostać wzamian, choć i tak teraz większość kupuje cyfrówki.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 118 Wygadany
    1676459705

    @Snakowy No właśnie. Sam serwis jest ok. Ale cebula to dobre określenie niektórych ludków. Pozdo.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 13 Początkujący
    1676461456

    @malik123 nie ma tu nowych opcji na platformie i tak dalej żeby ludzie przyciągnąć i tak dalej

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 118 Wygadany
    1676483152

    @awojtek99 Ja przestałem tutaj kupować i wymieniać z kilku powodów. 

    Po pierwsze: Ceny gier zawyżane przez sprzedających. A sklepy? To już jakiś kosmos!

    Po drugie: Propozycje wymian  za przeproszeniem z dupy. Daj super grę za starą gównianą. Dopłata? Nie, ciesz się, że ktoś proponuje i oddaj za pół darmo. 

    Po trzecie: Pamiętam jak poponowałem nie raz, że kupię za pobraniem. Nie i c#uj, ale dlaczego pytałem. Najczęstrza odpowiedź: bo nie.

    Po czwarte: Nagminne było nie sprawdzanie przez proponujących biblioteki gier posiadanych i niechcianych które po coś ustawiałem. 

    Po piąte: Chamy i ignoranci nie szanujący innych. Ubogich intelektualnie, czy finansowo.

    Plaga szydzących, niedowartościowanych gnojków, chowających się za klawiaturą. W realnym życiu schowali by się w mysią dziurę gdybym tylko pojawił się na horyzoncie. Nigdy nie wiesz do kogo piszesz.

    Koniec ;)

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1676494008

    Niech ktoś Wojtkowi odbierze dostęp do klawiatury i tak dalej :) 

    5 Fajne!
  •  
    Postów: 47 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1676499914

    @awojtek99 zdanie aż tak wielokrotnie złożone, że niejeden polonista płakał, jak przeczytał :-D i tak dalej

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1676536339

    @malik123 Tutaj muszę przyznać w niektórych podpunktach tobie racje, sam już od jakiego czasu tutaj się nie wymieniam, z kilku czynników, ale to zostawię dla siebie;), otrzymać pomoc na forum to jak wygrać w lotto, wchodząc tutaj na WG jestem dwa razy w tygodniu, dosłownie 10min, aby tylko sprawdzić czy znowu jakaś maniana się nie odpier******la, jeśli tak! to wychodzę;) nie mój cyrk nie moje małpy!;) 

    3 Fajne!
  •  
    krowek Admin
    Postów: 139 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1676629136

    @awojtek99 Regularnie wprowadzamy ulepszenia do serwisu. Prowadzimy też kampanie reklamowe na Facebooku i za niedługo na Tiktoku. Daje to fajne efekty i dochodzą nowi użytkownicy. Zamawianie kuriera, przekazywanie płatności i inne propozycje o których napisałeś na pewno ułatwiłyby użytkownikom wymiany, natomiast są one dla nas sporym wyzwaniem techniczno-prawnym. Zdaję sobie sprawę, że jesteśmy porównywani do konkurencyjnych dużych serwisów, ale nasze możliwości są ograniczone. Operatorzy wysyłek czy płatności nie są w stanie zapewnić nam takich rozwiązań jak widzicie w innych serwisach, a nie chcemy wdrażać czegoś co będzie działało tylko w połowie i będzie mega skomplikowane dla użytkownika. Co jakiś czas powstają nowe rozwiązania techniczne na wysyłki/płatności i obserwuję ten temat.


    @malik123 Z naszej strony widzimy, że wysyłanych ofert jest dużo, a ilość akceptacji faktycznie mogłaby być większa. Staram się znaleźć na to rozwiązania np. gdyby każdy określił w ogłoszeniach wartość swojej gry to mógłby zaznaczyć, że przyjmuje oferty tylko z grami o podobnej wartości, albo tylko z grami z listy "chcę zdobyć".


    Na priv użytkownicy chamsko się zachowują? Jeśli nie chcecie dostawać od kogoś wiadomości i ofert to możecie zablokować taką osobę. Natomiast jeśli łamie regulamin to możecie zawsze to nam zgłosić. Czy to jest jakiś globalny problem?


    Jeśli ktoś nie odpisuje po odrzuceniu oferty to możemy dodać systemowo wybranie powodu odrzucenia.


    @Masteron Ciekawi mnie z powodu jakich czynników, takie informacje są dla nas bezcenne i dzięki nim wprowadzamy różne zmiany na korzyść użytkowników. O jakiej pomocy na forum mówisz? Admini (w tym ja) w miarę możliwości zawsze odpisują w ciągu kilku dni.


    4 Fajne!
  •  
    Postów: 13 Początkujący
    1676631529

    tylko o to chodzi żeby przyciągnąć ludzi na tą platformą bo już wszystko przychodzi na inne platformy typu OLX i tak dalej

    A może pod To zróbcie jaką zbiórkę na zrzutka.pl na ulepszenie Platformie i każdy się dorzuci  cel przykładowo 50000  pozdrawiam Może się uda ulepszyć platformy

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry