W "Operze" przeglądarce mobilnej strona nie działa prawidłowo

alwaro

Postów: 10 Nowicjusz
1664085691

Nieda się korzystać z że strony coś się podziało z ostatnia aktułalizacją strony, w chrome działa prawidłowo, a w operze nie 

  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1664087655

    Może to kwestia oszczędzania transferu (ten zielony listek w menusach).  Sam tak miałem że część stron ładowała się z jakimiś artefaktami. Wyłącz to a powinno być ok.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 2 Nowicjusz
    1664092706

    Twoja ortografia tez nie dziala prawidłowo. 


    //andreo.spc: Poprawiłem temat, aby nie kuło w oczy :)

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 280 Zadomowiony
    1664134009
    Bez urazy ale ktoś jeszcze używa opery?
    1 Fajne!
  •  
    Postów: 364 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1664141253

    @Laska oczywiście, zwłaszcza GT. Wszystko tylko nie chrum ;)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 381 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1664175896

    @alwaro Cała strona Ci nie działa w Operze, czy któreś pojedyncze funkcje? Opisz proszę dokładniej co się dzieje, ew. wrzuć screen tutaj lub podeślij na maila. Będę wdzięczny za więcej informacji.
    Faktycznie rzadko się słyszy o korzystaniu z mobilnej przeglądarki Opery.
    Czy ktoś ma jeszcze podobny problem? @kenny2612 ?

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 10 Nowicjusz
    1664185673

    Witam Większość odnośników kieruję mnie do zgłoszenia blokady samego siebie, gorna część strony nie daje się przewinac

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 364 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1664190522

    @Laska złe przeczytałem ;) opera na desktopie :D mobile to safari :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 364 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1664190586

    @andreo.spc ja zle przeczytałem :) mobilnie na safari - wszytsko śmiga. Na PC opera gt i tam również elegancko :)

    0 Fajne!
  •  
    krowek Admin
    Postów: 139 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1664196544

    @alwaro Sprawdziłem na moim Samsungu S9+ i serwis działa prawidłowo na Operze mimo włączonych opcji blokowania reklam i oszczędzania transferu.


    Poklikałem chwile i udało mi się raz wywołać ten problem, który pojawił się u Ciebie. Tak jak napisał @Minuta1985 jest to związane z opcją oszczędzania transferu. Gdy się jej używa i potem wyłączy to niektóre style mogą nie ładować się prawidłowo. Jest to jakiś błąd w Operze.


    Spróbuj zamknąć stronę, wyłączyć tryb oszczędzania transferu, ubić całkowicie Operę i wejść do niej jeszcze raz. Jeśli to nie pomoże to kliknąć w ikonkę profilu w prawym dolnym rogu -> kliknąć w ikonę Ustawień (zębatka) -> Prywatność -> Wyczyść dane -> zaznaczyć tylko "Ciasteczka i dane witryn" oraz "Obrazy i pliki w pamięci podręcznej". Takie działanie może spowodować, że będzie się trzeba jeszcze raz zalogować na różnych stronach.


    Daj znać czy udało się to naprawić ;)

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 10 Nowicjusz
    1664211566
    Ok 👌 super działa "Minuta" miał rację wszystko działa, jeszcze raz dziękuję za pomoc można na was liczyć. 
    2 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Wielkanocny Konkurs na WymieńGry.pl: Wymieniaj się i ustrzel koszulkę!
27 marca 2024

Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.. zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Gotowi na strzelanie?

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry