W co gramy?

Marcin_Tedy

Postów: 98 Wygadany
1571694121

Taki lużny temacik dla wszystkich sprawdzam kto z was jest z nami ,więc liczę na waszą aktywność :)

Tutaj zostawiamy ślad po sobie ,oraz dzielimy się faktem w co teraz sobie gramy i na czym :)

Zapytacie a na co  to po co to? 

Opowiadam do zabawy ,można dodać humorystyczne foty z waszej gry ,oraz  opisać w wesoły sposób.

Styl dowolny liczy się dobra zabawa i humor.

Pozdrawiam niech moc rozgrywki będzie z wami :)

  •  
    Postów: 39 Początkujący
    1572368960

    siemka, orientuje się ktoś jak trzymają się Sewery w CoD WW II na PS4, ewentualnie na PC -  klasyczne online jak i zombie? 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 2 Nowicjusz
    1572378923

    Cześć. Aktualnie ogrywam Uncharted 4. Na jaką platforme chyba nie trzeba mówić :) 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 73 Gaduła
    1572439475

    @Konio89 Same


    0 Fajne!
  •  
    Postów: 178 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1572442672

    @Kubannn5888 podpinam się do pytania bo nie wiem czy plusa wykupić a grę już mam ?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1572819003

    Na ta chwile, gram sobie w Darksider 3, fajnie się gra,ale jedynka/dwójka,i tak zamiata trzecią część. W dodatku jeszcze te zapisy gry, w trzeciej części,to jakieś nieporozumienie.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1572865216

    Spider-man (Ps4), niesamowita gra, fajna fabuła i ciekawe misje poboczne, oczywiście grafa też robi robotę :-)

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 367 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1572889650

    Watchdogs 2 i Primal wszedł 3 podejście ;) 

    A dla rozluźnienia - Spyro ( mega frajda i dzieciecie wspomnienia)

    XO.

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 192 Bywalec
    1574084590

    Assasina Odyseja - no po prostu miazga, dawno w żadnego assasyna nie grałem aż tak długo, tylko w Unity się tak fajnie bawiłem..

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 14 Początkujący
    1574093888

    Obecnie na zmianę sobie ogrywam Death Stranding, Wolfenstein Youngblood na PS4 i Control na PC

    2 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 752 Pułkownik
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1574096440

    Próbuję platynować Death Stranding (PS4), obok gram w Pokemon Shield (SWITCH) i Fallen Order (PC).

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)
9 maja 2024

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry