W co gramy?

Marcin_Tedy

Postów: 98 Wygadany
1571694121

Taki lużny temacik dla wszystkich sprawdzam kto z was jest z nami ,więc liczę na waszą aktywność :)

Tutaj zostawiamy ślad po sobie ,oraz dzielimy się faktem w co teraz sobie gramy i na czym :)

Zapytacie a na co  to po co to? 

Opowiadam do zabawy ,można dodać humorystyczne foty z waszej gry ,oraz  opisać w wesoły sposób.

Styl dowolny liczy się dobra zabawa i humor.

Pozdrawiam niech moc rozgrywki będzie z wami :)

  •  
    Postów: 9 Nowicjusz
    1571857299

    Aktualnie na tapecie na krótkie sesyjki plants vs zombies battle for neighborville i kingdom hearts 1.5 + 2.5 remix na dłuższe posiedzenia :) 

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 4 Nowicjusz
    1571861654

    Aktualnie gram w gry krótkimi seriami, czyli jedna gierka 15 min, znudzi się, idę do drugiej i tak do puki nie pogram we wszystkie tytuły które posiadam. ;)

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 42 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1571929445

    Główna gra to The Division 2 (ok 500h). Między sesjami to FM7,GTS,GRID. 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 98 Wygadany
    1571931850

    Ja obeceniE dorwałem na ps4  Ghost Recon Breakpoint, wygląda na to że jestem odcięty od życiorysu , o ile czas pozwala :P

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 9 Nowicjusz
    1571990459

    World of tanks i brawlhalla. Ponad 120 tytulow w bibliotece a gram glownie w dwie gry free to play. 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 110 Wygadany
    1572007891

    A męczę się ostatnio z samouczkiem w MK11. Białej gorączki już dostaję, nie wiem czy to wina pada czy po prostu brak umiejętności, ale mam już dość. Zastanawiam się nawet nad share play z kimś, bo nawet nawbijałem wszystkie trofki offline już oprócz tej jednej...

    Poza wyrywaniem kręgosłupów w Mortalu, pościgam się czasem w CTR ;)

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 15 Początkujący
    1572089515

    Na ps4 obecnie ogrywam vampyr, notoryczne conan exiles i grip. Na switch zelda, mariany , notorycznie asphalt i kirby clash.
    Gram w co popadnie kiedy popadnie. Nie czekam aż przejdę grę żeby zaczynać kolejną. Jak mi gra nie pasuje to wywalam i biorę kolejną. 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1572129103

    Obecnie odświeżam sobie Icewind Dale EE, aż się łezka kreci w oku. Ta muzyka...


    ---

    http://usunięto
    2 Fajne!
  •  
    Postów: 46 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1572141535

    @eMRom   Ja również ogrywam MK11 i nie mogę od tej gry odejść. Tylko u mnie trwa tak od premiery z chęcią zagram, pozdrawiam :) 

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 9 Nowicjusz
    1572260662

    Aktualnie ogarnął mnie smutek ponieważ skończyłem grę Days Gone. Gra genialna w swoim stylu i wykonaniu, fabuła fantastyczna, wciąga aż momentami gały wychodzą z orbit ? wbiłem 87% trofeów i naprawdę niewiele brakuje do platynki ? ale smutek jest ponieważ dawno żadna gra mnie tak nie wciągnęła i trzeba już szukać następnej ??. A co powiecie o grze Overwatch ? Warto zaczynać jako „nowy, świeży, zielony” gracz po takim czasie od premiery ? Pozdrawiam Graczy ??

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)
9 maja 2024

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry