Turecki ps plus a darmowe gry co miesiac

marcints

Postów: 15 Początkujący
1702053294

Witam . Zakupiłem tureckie konto na kinguin z ps + extra ,ale przy próbie pobrania darmwych gier co miesiac wywala mi błąd.  Dodaję grę do biblioteki ale klikając download mam na szaro ,, w kolejce do pobierania,, po czym ,, cos poszło nie tak,, ce-107982-7

  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1702061145

    Cebula puszcza soki ;) a tak poważnie spróbuj factory reset na konsoli. Czytam ze pomaga 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1702063685

    A Sony nie poblokowało płatności z Polski na Turcję? Coś czytałem że to już nie jest takie hip hop. W sensie jakby się tam chciało gierki z PSN za pół darmo kupować.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 15 Początkujący
    1702064786

    No trochę przegięcie ta cena wiec cebulę się pocą a tak ogólnie to okazało się że był problem techniczny po stronie sony wiec , cebulę wracaja wywoływać u innych płacz że można taniej

    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 748 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1702064919

    Kradniesz i prosisz o pomoc. Hit.


    :D

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 44 Gaduła
    1702068898

    Coś jest że Store ma błąd więc poczekaj do jutra

    Swoją drogą Kapitan Pazur nie byłby dumny że w pewnym stopniu "piracisz"

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1702069100

    Troszkę offtop a troszkę nie - jak czytam komentarze na takim Pepperze to na serio jakbym siedział na Elektrodzie. Strasznie rakotwórcza społeczność:


    Pan A: - Jest Wiedźmin 3 GOTY na promo za 60 zł 

    Pan B: - O ku#wa jak drogo, ja 3 miesiące temu widziałem za 59.90 i prawie kupiłem ale jeszcze poczekam na lepsze promo.

    Pan C: - HOLD!

    Pan D: - Ja tam z Turcji kupiłem ( tu podany magiczny sposób jak z doładowań PSN z Kinguina, tureckich kart płatniczych i cebulackiej kombinatoryki zyskać rabat 30 polskich groszy ) za 59.70

    Pan E: - Jakby dorzucili dwa miecze i figurkę to by się opłacało a tak to minus.


    I tak to się tam kręci, spleśniałem już od tych komentarzy...




    5 Fajne!
  •  
    Postów: 44 Gaduła
    1702100255

    @Minuta1985 kiedyś były ruskie tłoki,każdy miał inną wersję płyty z drutem kolczastym zamiast napisów i się cieszył,i nie ważna była cena ważne żeby była gra,a teraz 10gr sępia bo im szkoda bo inflacja.Jak inflacja cię zżera to sprzedaj w CH.j i po problemie,bo skoro szkoda ci 10 gr bo za drogo,to nie stać cię też aby grać 🤷‍♂️

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 15 Początkujący
    1702104767
    Może ja wytłumaczę siebie jeśli już chcecie . 520 a 320 za ps plus to jednak różnica. Nie kupuje wersji cyfrowych gier pobieram tylko te które interesują mnie z,, gier co miesiac,, lub z katalogu ,,extra ,, ponieważ jestem jednak na tym portalu ,,wymiengry,, więc wolę kupić fizyczne i wymienić .Nie interesuje mnie to że akurat jakieś gry są tańsze o 5 10 czy 15 gr . Moja cebula to oszczędność 200 zł na jednorazowym zakupie to już chyba warto
    2 Fajne!
  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1702113227

    @marcints jeśli chodzi o sam ps plus to ok, faktycznie cenowo nie ma co porównywać i jak ktoś ma chęć kombinować to jest to jakieś rozwiązanie. Z tym że tak jak napisałeś, nie jest to rozwiązanie pozbawione problemów i już Twoją kwestią jest co Ci się bardziej kalkuluje. Ja osobiście nie kupiłbym tureckiego konta bo miałbym z tyłu głowy że zaraz coś nie będzie działać, gry się nie ściągną, pójdzie blokada na konto itp. itd...

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 15 Początkujący
    1702126831

    Trzeba próbować,  narazie wszystko działa a wczesniejszy błąd był po stronie sony 

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry