Sekiro: Shadows Die Twice

andreo.spc Admin

Postów: 381 El Profesor
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

1553542774

(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)


Ktoś z Was już grał? 

Mam nadzieję, że faktycznie będzie można zmienić tytuł tej gry na Sekiro: Shadows Die 200 000 Times :D

Osobiście bardzo lubię symulatory zdychania w połączeniu z mrocznym klimatem, a po Bloodborne nadal nie znalazłem dobrego następcy. Akcja osadzona w alternatywnej wersji XV-wiecznej Japonii może być naprawdę ciekawym elementem "przygody".


Oby twórcy utrzymali wysoki poziom trudności odstraszający niedzielnych graczy (cieszy brak możliwości zmiany poziomu trudności :)). Będę polować na Sekiro: Shadows Die Twice w WymieńGry.pl i przekonam się sam :P

Jedno jest pewne, zapowiada się obowiązkowy tytuł dla fanów gier z tematyką soulslike. A jakie jest Wasze zdanie?  

  •  
    Postów: 200 Receiver of Wisdom
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1553894453

    @manioczek7 Ja utknąłem na Pani Motyl i Gyoubu Oniwa. Mała rada co do Pani Motyl - w pierwszym etapie walki wystarczy wyprowadzać kontry w odpowiednim momencie i można go ukończyć w jakieś dwie minuty. Drugiego etapu jeszcze nie ukończyłem :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 255 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1553936295

    @herbatkowy @sullivan_1989 Nigdzie jeszcze nie utknąłem, ale już dużo razy mi się umarło ? Swoją drogą, polecacie jakieś umiejętności do wykupienia? Z tych początkowych oczywiście, wziąłem sobie jak narazie tylko wirujące cięcie.  Nie wiem na co się zdecydować ? Mam też odblokowane drzewko "sztuki protezy".

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 200 Receiver of Wisdom
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1553946389

    @Asamer Ja jako Sztukę Walki mam również Ostre Cięcie. Nieźle się sprawdza przy większości przeciwników, zwłaszcza że można je wykonć również z powietrza. "Sztuki Protezy" dopiero odblokowałem, więc mam tylko Atak na Linie. 
    Ogólnie polecam jednak "wykupić" większość "Sztuk Shinobi". Jest tam kilka kontr i umiejętności biernych, które się przydają :)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 255 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1553955920

    @sullivan_1989 Właśnie szkoda, że nie widać całych "drzewek", bo teraz to takie wybieranie w ciemno ☹️ I też tak myślałem żeby iść w shinobi. No nic, trzeba wracać i lać leszczy ?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 200 Receiver of Wisdom
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1554015796

    @Asamer Dla mnie w Sekiro najbardziej upierdliwie jest to, że właściwie co 10-15 minut spotykami jakiegoś bossa/mini-bossa. Czasem doprowadza mnie to do szału.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 22 Początkujący
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1554068200

    @sullivan_1989 Przy Oniwie trzeba wykorzystywac przyciaganie zeby wytracac go z rownowagi podczas jego nawrotow na koniu, a z Pania Motyl dalem sobie juz rade. Mozna ja stracac szurikenem jak jest w powietrzu a przy jej kombinacjach uciekalem na boki jak szalony i atakowalem tuz po tym jak wyprowadza pchniecie oznaczone czerwonym znakiem.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 200 Receiver of Wisdom
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1554111978

    @manioczek7 Styl walki z "jeźdźcem" już trochę ogarnąłem, więc teraz to kwestia czasu, żeby go pokonać :) Tak czy inaczej dzięki za rady co do Pani Motyl. Zmierzę się z nią wieczorem, po pracy :) 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 101 Wygadany
    1554653439

    Z Panią Motyl to walka jest dziecinnie prosta jeżeli robimy O+R1, czyli kółeczko i na koniec dashowania R1 robi cios z półobrotu, spamujemy tym ciosem panią motyl i klęka szybko :) Ja się umęczyłem z tym pijanym grubym typem co jeszcze truje... Ehh ta gra to istny test dla psychiki. Ubijamy jakiegoś złodupca , przechodzimy alejkę dalej a tam następny jeszcze gorszy.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 200 Receiver of Wisdom
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1554658355

    @herbatkowy U mnie było na odwrót. Pijanego Mistrza pokonałem już przy drugim podejściu. Jest na niegp banalny sposób, ale nie będę niepotrzebnie spoilerował. Jakby ktoś chciałpoznać, to zapraszam na PW ;)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 101 Wygadany
    1554669932

    @sullivan_1989
    Akurat ja nie mam spojlerofobii odnośnie soulsbornów, gry fromsoftware są na tyle trudne i niepokojące, że jeżeli przejdę je sam własnymi rękoma na własnym padzie- to jest już dla mnie wystarczające osiągnięcie :) Wszelkie wskazówki mile widziane.

    Podeślij na PW :) 

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)
9 maja 2024

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry