Sekiro: Shadows Die Twice

andreo.spc Admin

Postów: 381 El Profesor
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

1553542774

(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)


Ktoś z Was już grał? 

Mam nadzieję, że faktycznie będzie można zmienić tytuł tej gry na Sekiro: Shadows Die 200 000 Times :D

Osobiście bardzo lubię symulatory zdychania w połączeniu z mrocznym klimatem, a po Bloodborne nadal nie znalazłem dobrego następcy. Akcja osadzona w alternatywnej wersji XV-wiecznej Japonii może być naprawdę ciekawym elementem "przygody".


Oby twórcy utrzymali wysoki poziom trudności odstraszający niedzielnych graczy (cieszy brak możliwości zmiany poziomu trudności :)). Będę polować na Sekiro: Shadows Die Twice w WymieńGry.pl i przekonam się sam :P

Jedno jest pewne, zapowiada się obowiązkowy tytuł dla fanów gier z tematyką soulslike. A jakie jest Wasze zdanie?  

  •  
    Postów: 200 Receiver of Wisdom
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1553549397

    Mam, gram i powiem tak: Łącznie w serii Souls+BB mam przegrane trochę ponad 1000 godzin, a to chyba nie w kij dmuchał. Prawda? :) Uważam jednak, że to co w "Sekiro..." zgotowali nam ludzie z From Software to... masohizm w najczystszej postaci. Z jednej strony gra powala kapitalnym designem światem i jego wykonaniem, ale z drugiej... Nie pamiętam, żeby  w którejkolwiek z ww. gier "szeregowy" przeciwnik zamiatał mną tak jak generał Naomori Kawarada. Pół godziny się z dziadem męczyłem, a to przecież nie jest nawet pełnoprawny boss! A przynajmniej tak mi się wydaje. Zresztą. Co tu dużo pisać. Już nie raz i nie dwa miałem ochotę cisnąć padem o ścianę i wymienić Sekiro na coś innego. Za każdym razem uświadamiam sobie jednak jedną rzecz: Cholera, przecież właśnie za to kocham te gry :)

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 101 Wygadany
    1553601558

    Mój kolega który jest maniakiem soulsów i ma tam blisko tysiąc godzin powiedział że w tej grze czuje się jak mała naga dziewczynka. Soulsy i BB robią z gracza- prawdziwego gracza, Sekiro robi z gracza mus malinowy, dopiero "prawdziwy gracz" weteran soulsowy jest w stanie w tej grze cokolwiek zrobić i stać się skill mistrzem, no chyba że zanim to nastąpi konsola wraz z płytą wyląduje na trawniku.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 200 Receiver of Wisdom
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1553608117

    @herbatkowy Mała naga dziewczynka... Lepiej bym tego nie ujął :)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 40 Początkujący
    1553672259

    Korciło mnie by kupić, bo stylistyka bardzo mi odpowiada, ale jednak podziękuję. Może wcześniej ogarnę "łatwiejszego" Nioha...

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 255 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1553862874

    Ja dopiero dziś zacząłem przygodę z Sekiro i idzie... Zaskakująco dobrze i przyjemnie. Chociaż czuję, że to cisza przed burzą i nie raz "kur... czaki" padnie z moich ust ?

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 200 Receiver of Wisdom
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1553870401

    @Asamer No to powodzenia Ci życzę :) 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 255 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1553873046

    @sullivan_1989 Cofam swoje słowa ? Już nie idzie ani dobrze ani przyjemnie ?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 200 Receiver of Wisdom
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1553886797

    @Asamer Na czym utknąłeś? :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 101 Wygadany
    1553890665

    Pewnie na pierwszym "mini bossie" :D 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 22 Początkujący
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1553891679

    @Basza Nie wiem czy NiOh jest taki latwiejszy, jest inny. Ukonczylem DS3 i Bloodborne i niezle radze sobie w Sekiro ale strasznie meczylem sie w NiOhu az w koncu go wymienilem.


    @topic Sama gra jest przekozacka, osobiscie jestem na Pani Motyl i na Generale Siedmiu Wloczni czy jakos tak i moznaby rzec ze utknalem, nie mam pomyslu jak sie za nich zabrac. 

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry