[Recenzja] The Witch and the Hundred Knight [PS4]

konewko Elite Vip

Postów: 747 Major
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Hero

WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

WymieńGry.pl Ranga Tester

1557249936
.
  •  
    Postów: 5 Nowicjusz
    1561151927

    The Witch and The Hundred Knight jest to tytuł bardzo satysfakcjonujący, jeśli oczywiście możesz ominąć jego początkowe uściski i dość szalone trudności i mroczny humor. Jest to świetny hack i slash JRPG i każdy, kto lubi Diablo lub Gauntleta, może równie dobrze wejść w tę grę.  Dobra zmiana tempa z serii Disgaea i mam nadzieję, że w przyszłości zobaczymy sequel Nippon Ichi Software.

    Wg mnie gra 7 / 10


    Zalety:

    Niezapomniana i czarująca ścieżka dźwiękowa

    Wiele różnorodnych, powiązanych ze sobą systemów rozgrywki do zbadania

    Ciężka, wymagająca walka sprawia, że ​​każde trafienie jest znaczące


    Wady:

    Wiele elementów rozgrywki jest ledwo wyjaśnionych

    Kilka lochów ciągnie się zbyt długo

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1561761028

    @konewko

    Powiem krótko. Zaciekawiłeś mnie. Naprawdę do tej pory nie grałem w tego typu gry ale po wielu, wielu, wieeelu doznanych zawodach które sprawiły mi tzw super produkcje które miały być hitem chętnie przyjrze się i takiemu czemuś. Tylko gdzie to dorwać tanio ? 

    1 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 747 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1561792900

    Bardzo mi miło :)

    Gdzie można dorwać tanio? Tu właśnie tkwi problem. Ostatnio była zniżka w PSStore za obie części (1 i 2) i pakiet kosztował 60 zl. Obecnie... jest za ponad 300 zl chyba. Trzeba szukać. Znalazłem tutaj za rozsądną cenę:

    http://konsoleigry.pl/gry-na-ps4/13076-the-witch-and-the-hundred-knight-revival-ps4-0813633016320.html

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1561801310
    120 to dla mnie też drogo za grę która nie wiem czy mi się spodoba, 60zł dałbym odrazu jeszcze za 2 części :) poczekam ps store ma to do siebie że lubi powtarzać promocje 
    1 Fajne!
  •  
    Postów: 10 Nowicjusz
    1570801665

    Dobra recenzja , jak najbardziej jestem na tak

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry