ps5 sprzedam

kwachu

Postów: 2 Nowicjusz
1640801798

Sprzedam PS5 z napędem (używany)

+dodatkowy pad

+ gry :

wszystkie z mojego profilu 


cena :

4000

  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 749 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1640805562

    Za samą cenę masz ode mnie: XD

    Za brak zdjęć i info o gwarancji: XXD

    Za niewiedzę, że musisz też sprzedać konto z tymi grami, co jest niezgodne z regulaminem Sony: XDDD


    Wybacz.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 2 Nowicjusz
    1640807007

    @konewko ???? Nie wiem o co Tobie / Panu chodzi ? Jeśli chcecie zdjęcia itp to wystarczy napisać i wyślę . A cena z taką ilością gier nie jest wcale zawyżona . Nie dopisałem że cena jest do negocjacji . Ale o co Ci chodzi ze sprzedażą gier ? WSZYSTKIE SĄ NA PŁYTACH ! więc mogę je sprzedać kiedy tylko będę chciał !

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 96 Wygadany
    1640809653

    cena  zbyt wysoka mysle ze nowa konsole z dodatkowym padem da sie kupic za ok. 3200zl z gier ktore masz to cos warte jest  tsushima i call of duty no i tlou jakies 6 dych. reszta jest dostepna za armo z ps plusem jak dobrze pamietam.  chlop wyzej pomyslal ze chcesz sprzedac konto PSN z grami. i no potwierdzam to ze jak kogos interesuje to niech idzie na pw to jest tylko ogloszenie.

    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 749 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1640812389

    @kwachu nie będę uczestniczyć w tej dyskusji, róbta, co chceta, ale potem nie miej żalu, że nikt nie chce.


    PS: gry są warte ok. 500 zł. Konsola z dwoma padami, używana, z gwarancją, 2000.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 14 Początkujący
    1640841840

    I tak to właśnie wygląda ludzie powariowali z ceną ps5 , na wejściu cena producenta była podawana jako 2299 PLN za nówke sztukę i dalej to wariactwo trwa

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 96 Wygadany
    1640843831

    @Banan1976 to idz kup za tyle i sprzedaj za 1800

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1640847996

    @kwachu wystaw sobie na olx, tam ktoś się znajdzie. Coś napisze miesiąc temu wystawiłem PS4 PRO ostatni model 7216B jedna gra,Ps+ na 3miesiące za 1600 zł, fakt faktem trochę czekałem, bo około 3tygodni ale sprzedałem. Co jest też ważne, niektórzy pisali za dużo mogę dać 1000 inni pisali 1300/1400, ale też inni dzwonili się pytali czemu tak drogo? To mowiłem otwarcie konsola była w serwisie została wymieniona pasta grizzly i termopady, opakowanie jest zadbane sam raz na prezent i wiecie co odrazu inne nastawienie do sprzedającego.Więc nie piszcie że za drogo bo też nie napisał jaki ma model? Ale jeżeli 1116 to sory ale to moja opinia, nie kupił bym, ten kto jest w temacie,wie o co mi chodzi. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 14 Początkujący
    1640858623

    mrsolo , kupilem sobie za 2900 z padem i spidermanem rok temu normalnie w sklepie , i nie zamierzam się wzbogacać na sprzedaży jak co poniektórzy którzy pozakładali firmy i sprzedają na portalach fikcyjne podbijając cenę i normalny gracz nie może kupić w normalnej cenie producenta , mam nadzieję że się wezmą za te Leszczyńskie firmy i zabrania handlu cenami z kosmosu , tyle w temacie jak dla mnie sprzedawanie sobie za ile chcecie jak ktoś chce przepłacać niech kupuje,  wszystkiego dobrego pozdrawiam 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 178 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1640928646

    @konewko warta tyle to każdy wie ale taką dostań, niemożliwe w tym momencie... 

    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 749 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1640939547

    @kinio26 no jak ktoś ci próbuje wcisnąć używany sprzęt z używanymi grami za 4k to wiedz, że coś się dzieje.

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry