PS PLUS GRUDZIEŃ 2020

Vastrai

Postów: 40 Początkujący
1606459201

(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

 

W grudniu również PS Plus takie nijakie jak dla mnie.

A wy co o tym sądzicie ?

  •  
    Postów: 178 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1606797535

    Co tu narzekać, tak i tak trzeba mieć plusa by grać online a gry to tylko dodatek za free (mogliby w ogóle nie dawać gier a plusa i tak trzeba było by mieć by pograć online) 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 15 Początkujący
    1607086159

    @kinio26   ale kiedyś można było to obejść, jeśli nie interesowały Cię gry z plusa, ale chciałeś grać np on-line we fifę, to mogłeś założyć czy kupić za grosze nowe konto i aktywować plusa jako 14 dniowy tutorial. Ale się wycwanili, bo na każde pobranie z sklepu trzeba już podawać dane do konta bankowego. Sam przez dłuższy czas tak robiłem i Plus mnie wychodził +- 5 zł na miesiąc. 

    0 Fajne!
  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 122 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1607103209

    @maniekns
    (Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)Tylko się nie udław.

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 15 Początkujący
    1607112769
    Spoko dzięki, przyda się do sandałów i skarpet. A tak na poważnie, to kinio26 wspominał o plusie, ja tylko wspomniałem o innych możliwościach. 
    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Wielkanocny Konkurs na WymieńGry.pl: Wymieniaj się i ustrzel koszulkę!
27 marca 2024

Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.. zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Gotowi na strzelanie?

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry