Przywitaj się! :)

andreo.spc Admin

Postów: 381 El Profesor
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

1563293064

(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)


Cześć wszystkim!

Nasza społeczność powiększa się z każdym dniem - jest nas już ponad 21800!

Z tej okazji zachęcamy wszystkich do krótkiego przywitania się - w skrócie poznajmy się :)


Można się przedstawić i napisać kilka słów o sobie, o ulubionej grze/gatunku gier, hobby, jak zaczęła się nasza przygoda z grami komputerowymi itp. Jak ktoś nie uzupełnił opisu o sobie w profilu to będzie miał gotowy tekst to skopiowania :D


W imieniu całej ekipy WG przybijamy z Wami piątkę za to, że jesteście z nami! Wszystkim tym, którzy są z nami od dłuższego czasu, jak również nowym Użytkownikom poznającym idee wymiany gier między graczami. WymieńGry.pl to miejsce tworzone przez graczy dla graczy. Razem budujemy atmosferę tego miejsca, aby uczynić wymianę gier i dyskusje na ich temat jeszcze przyjemniejszymi :)

  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1566460693

    Witam, mam nadzieje na udane transakcje :)

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1566469614

    @mastahluc ale to przeca widać że trofki wbijane z samych Megamindów, Carsów i Merid Walecznych, pewnie jeszcze z kilku regionów hehe. Z resztą zaraz wpadnie Ginko i nie będzie co zbierać z naszej licytacji na trofea :-) 


    Jak już jestem to się przedstawię - siema, jestem Minuta (co ma największego f#$ta! huehue), właściciel niebotycznej ilości sprzętów do grania w postaci PS4, PS3, Xboxa One i Vity:-) Ex moderator na portalach takich jak Trophyhunters i Ps3trophyclub. Grać zaczalem od kiedy byłem w stanie utrzymać dżojstik w rękach czyli od jakichś 30 lat. Tekken to moje hobby ale i druga praca - co dzień się uczę tej gry i końca nie widać. Prywatnie szczęśliwy mąż mej żony i ojciec dwóch kocurów, płuca i nerki zdrowe - chyba że nie, dawno nie badałem:-) Z marzeń tych bardziej realnych - polecieć do Andromedy i osiedlić się na nowym globie, tych mniej - wygrać w Tekkena z Knee albo Qudansem hehe. Ode mnie tyle, jeśli ktoś chciałby pograć w Tekkena to zapraszam - minimum 20 Dan Online wymagany bo z noobami nie grywam #zart. Pozdro i dozo w sieci!

    3 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1566473845

    @Minuta1985

    Nawet nie grałem w żadną z wymienionych :-D

    Znajdziesz tam Assassiny, LEGO, GoWy, LotRy i całą masę innych :-D

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1566480926

    Panowie jesteście słabi tak się gra w gry :D(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1566481576
    witam:)
    3 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1566496795

    Witam Wszystkich!

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 9 Nowicjusz
    1566582206

    Dobry ! 

    Świeżak na pokładzie ;) wcześniej szalałem na GT (nick bolson)  no ale jak jest każdy wie  ;) Gram od 30 lat a  Ulubione gatunki to jrpgi (Chrono Trigger, Chrono Cross, FFIX, Xenogears itd ) Poza graniem siłka na którą śmigam nieprzerwanie od 19 lat i od czasu do czasu jakaś książka się przewinie :D niestety doba ma tylko 24 godziny :( Można mnie znaleźć na PPE pod tym samym nickiem i na forum PE. 

    4 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 749 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1566588942

    @Badzejo szacuneczek za chrono triggera i witaj ;)

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1566845068

    Witam serdecznie wszystkich tutaj zgromadzonych :) 

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1566913890

    Witam ;)


    3 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry