Przywitaj się! :)

andreo.spc Admin

Postów: 381 El Profesor
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

1563293064

(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)


Cześć wszystkim!

Nasza społeczność powiększa się z każdym dniem - jest nas już ponad 21800!

Z tej okazji zachęcamy wszystkich do krótkiego przywitania się - w skrócie poznajmy się :)


Można się przedstawić i napisać kilka słów o sobie, o ulubionej grze/gatunku gier, hobby, jak zaczęła się nasza przygoda z grami komputerowymi itp. Jak ktoś nie uzupełnił opisu o sobie w profilu to będzie miał gotowy tekst to skopiowania :D


W imieniu całej ekipy WG przybijamy z Wami piątkę za to, że jesteście z nami! Wszystkim tym, którzy są z nami od dłuższego czasu, jak również nowym Użytkownikom poznającym idee wymiany gier między graczami. WymieńGry.pl to miejsce tworzone przez graczy dla graczy. Razem budujemy atmosferę tego miejsca, aby uczynić wymianę gier i dyskusje na ich temat jeszcze przyjemniejszymi :)

  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1579014961

    Witam wszystkich. 


    Wlasnie zaczalem przygode z ps 4:) 

    Lista gier do ogrania dluuuuga takze mam co robic:)


    Pozdrawiam

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1579106901

    Witam


    Tomasz z Bełchatowa , od lat wymieniam się grami , więc wiem co i jak :)


    Pozdrawiam wszystkich uczciwych graczy i polecam się na przyszłość :)

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1579189075

    Witam wszystkich poszukuje gier dla dzieci coś w stylu Psi Patrol, crash team racing itp 

    Oraz coś dla taty? JEDI, PES, Fifa, Days Gon itp

    Najlepiej Warszawa to nie musi być wymóg 


    Pozdrawiam

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 20 Początkujący
    1579200694

    Witam!


    Po upadku stronki gametrade.pl jest coś w podobnym stylu. O stronie dowiedziałem się przez przypadek, dlatego bez zastanowienia postanowiłem założyć konto na wymiengry.pl. Mam nadzieję, że szybko nawiąże kontakt z osobami w temacie PS4 i uda mi się wymienić bądź zakupić parę gierek do kolekcji. Pozdrawiam wszystkich użytkowników i zapraszam do wspólnych wymian. 

    5 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1579274843

    Szanowni Państwo, kochani moi, dzień dobry!

    Jestem maniakiem wszelkich gier z różnych platform począwszy od ATARI XE, Commodore 64, Amiga 500, super Nintendo, Nintendo 64, SEGA SATURN po wszystkie PS skończywszy na PC (od Pentium 75 po dzisiejsze i7) to tak w skrócie ;)

    Zaraz wrzucę swoją bibliotekę gier więc do zobaczenia i usłyszenia wkrótce!


    Peace, one love!

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 28 Początkujący
    1579291741

    Cześć wszystkim jestem tu :) Mój nic z gametrade nicram1

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1579461297

    Witam wszystkich, 


    Zapraszam do wymian. Poszukuję gier głównie na PS4, ale posiadam też PS3, Xbox 360 i PSP ?

    Pozdrawiam wszystkich 

    Sivy 

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1579776431
    Cześć, fajnie że istnieje strona która działa na tej samej zasadzie co gametrade, szybko się w niej odnalazłem. Życzę udanych łowów :)
    2 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1579956458

    Witam wszystkich! Naginam na ps4. Jestem z Tychów.  Zapraszam do wymiany 

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1579957546

    Cześć ? 

    4 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Stare i grywalne #1. Tom Clancy’s H.A.W.X. - recenzja gry (wsteczna zgodność z X360 na XSX).
12 czerwca 2024

Ciężko uwierzyć, że H.A.W.X. ma już 15 lat na karku i dalej potrafi sprawić tyle radości z oblatywania maszyn oraz brania udziału w różnorakich działaniach bojowych.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry