Przywitaj się! :)

andreo.spc Admin

Postów: 381 El Profesor
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

1563293064

(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)


Cześć wszystkim!

Nasza społeczność powiększa się z każdym dniem - jest nas już ponad 21800!

Z tej okazji zachęcamy wszystkich do krótkiego przywitania się - w skrócie poznajmy się :)


Można się przedstawić i napisać kilka słów o sobie, o ulubionej grze/gatunku gier, hobby, jak zaczęła się nasza przygoda z grami komputerowymi itp. Jak ktoś nie uzupełnił opisu o sobie w profilu to będzie miał gotowy tekst to skopiowania :D


W imieniu całej ekipy WG przybijamy z Wami piątkę za to, że jesteście z nami! Wszystkim tym, którzy są z nami od dłuższego czasu, jak również nowym Użytkownikom poznającym idee wymiany gier między graczami. WymieńGry.pl to miejsce tworzone przez graczy dla graczy. Razem budujemy atmosferę tego miejsca, aby uczynić wymianę gier i dyskusje na ich temat jeszcze przyjemniejszymi :)

  •  
    Postów: 2 Nowicjusz
    1575401604

    Cześć wszystkim :)


    Możecie kojarzyć mnie z gametrade, gdzie funkcjonowałem, przez kilka dobrych lat.

    Mam nadzieję, że również tu zagoszczę tyle czasu i będę miał okazję, na wiele udanych wymian.

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1575408328

    Cześć, przeniosłem się z GameTrade. Posiadam i szukam gier na wszystkie konsole SONY i Microsoft. 

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1575457357

    Cześć. Gracz konsolowy od lat. Pierwsze siwe włosy na głowie są, ale chęć do trzymania pada w dłoniach jeszcze czasami się objawia ? Pozdrawiam wszystkich 

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 2 Nowicjusz
    1575742860

    Witajcie :D 

    Na GameTrade bylem od kilku lat jako GrubY900 i posiadałem saaame pozytywy bo jestem uczciwy ;)

    Powoli się ogarniam tu i przygotuję sobie gniazdko :D

    Tylko jedno mnie martwi, te abonamenty zeby sie zweryfikować i to tylko na rok, GameTade było to dużo prostsze i bez ograniczeń ale oszustów za to sporo mam nadzieję że tutaj jest tego dużo mniej...


    Pozdrawiam  GrubY900

    1 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 753 Pułkownik
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1575749799

    >dużo prostsze i bez ograniczeń

    Kwestia przyzwyczajenia. Wolę trudniejsze i bezpieczniejsze :)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1575799744

    Siemanko wszystkim. Lognąłem się z ciekawości i przyznam że to fajna inicjatywa. Na razie nic nie wymienię,ani nie kupię bo siedzę w GB,ale w Lipcu wracam i będę działał :D Ogólnie jestem z Bydgoszczy, lubię gry typu call of duty. Tu mam konsolę ps3 a w PL xbox360. Pozdrawiam 


    2 Fajne!
  •  
    Postów: 2 Nowicjusz
    1575810912

    Witajcie=) jako ze gametrade padło zarejestrowałem sie tutaj, konsola PS4  nick :le_sid

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1575816458

    Czesc wszystkim ;)

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1575922439

    Siemka Siemka 

    Jak ma ktoś na wymianę Battlefronta 2 to piszcie;)

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1576055770

    Witam..

    Przyszłam do Was z już nieistniejącego Gametrade ..Mam nadzieję,że spotkam tutaj tak uczciwych ludków jak tam...


    3 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Stare i grywalne #1. Tom Clancy’s H.A.W.X. - recenzja gry (wsteczna zgodność z X360 na XSX).
12 czerwca 2024

Ciężko uwierzyć, że H.A.W.X. ma już 15 lat na karku i dalej potrafi sprawić tyle radości z oblatywania maszyn oraz brania udziału w różnorakich działaniach bojowych.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry