Przeniesienie save'ów

mck_nysa

Postów: 80 Gaduła
1620211036

Hej!

Moje pytanie dotyczy przeniesienia/wczytania zapisów gry, a konkretnie:

kiedyś grałem w Horizon: Zero Dawn, jednak nie skończyłem całej przygody, a przed usunięciem gry zapisałem save'y na dysku PS4.

Czy jeśli teraz mam Horizon: Zero Dawn Edycję kompletną to będzie możliwość wczytania tych zapisów, a jeśli tak, to jak to zrobić? 🤔 

  •  
    Postów: 131 Wygadany
    1620212205

    Siemanko.wydaje mi sie, ze mozna korzystac z savow z podstawowej, sam mialem taka sytuacje rok temu, jednakze nic nie kasowalem, a po zaladowaniu edycji kompletnej, juz mialem mozliwosc kontynuowania gry ;)

    2 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 748 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1620212632

    Jesli masz zapisy to rusza one z wersji podstawowej na kompletnej.

    2 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1620212689

    Żeby save'y z podstawki działały w wersji kompletnej konieczne jest poprawnie do podstawki którejś aktualizacji, która przygotuje save'y do działania z wersją kompletną. Także jeśli grałeś bardzo dawno temu bez wspomnianej aktualizacji to nie będą niestety działały.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 80 Gaduła
    1620214047

    @mastahluc no grałem niestety dosyć dawno temu, trochę po premierze. No cóż, zobaczę dzisiaj jak to będzie wyglądało.


    Dzięki za odpowiedzi! :) 

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry