Prośba o wycenę zestawu, HELP

Malik23

Postów: 27 Początkujący
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Tester

1552995260

Witam,

chciałbym prosić o pomoc w wycenie zestawu Nintendo Switch:

- konsola Nintendo Switch Pokemon: Let's go pikachu edition + joy-con żółty + poke ball plus ( gry na konsoli: pokemon let's go pikachu, FM 19 touch

- kontroler nintendo switch pro controller 

- uchwyt joy-con charging grip

- karta pamięci microSD SanDisk 128GB microSDXC Ultra 100MB/s A1 C10 UHS-I U1

- kontroler pokeball plus (nie używany w ogóle, więc Mew jest w środku)

 - 2 gry : NBA Playgrounds 2, Monopoly (w folii)


Wszystko zakupione w sklepie x-kom 28.12.2018, faktura oraz gwarancja. Do wszystkiego oryginalne pudełka.

Jakość celująca, użyta z 3 razy.

Załączam zdjęcia:


(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)


//edit maciej_spc: Temat przeniesiony do odpowiedniej kategorii. 

 

  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1553007361

    Lepiej rozcząstkuj ten zestaw i posprzedawaj osobno , bo pewnie szybciej sprzedasz niż w całości

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 27 Początkujący
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1553010899

    a jeśli chciałbym w całości to ile mogę wołać za to? 1200 - 1800 ?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1553038538

    Wołać możesz ile chcesz bo nikt Ci nie zabroni :-)

    Konsola nówka 1600 więc tu musisz sam wycenić ile weźmiesz.

    Pro kontroler nowy sprzedałem za 180zł jakieś dwa miesiące temu - na aledrogo kosztuje 100 więcej ale nie ma chętnych

    Uchwyt myślę że około 60zł jak ktoś da to będzie dobrze , bo to też nie ma brania.

    Pokebal plus 150 na aledrogo za nówke i ogłoszenie wisi i wisi. Chętnych brak

    Gry 130-150 ale wątpie w tą górną granice bo to słabe gry i nie dla takich gier kupuje się switcha

    Karta micro jest warta niewiele

    Wycena oczywiście zrobiona plus/minus bazująca na doświadczeniu , ale nie musisz się z nią zgadzać , aczkolwiek gdyby ktoś oferował za to wszystko kwoty jakie tu napisałem to ja osobiście oddałbym to wszystko bez chwili zastanowienia.

    A Ty na ile sobie wyceniłeś mniej więcej? Jest duża rozbieżność?


    0 Fajne!
  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1553283269

    Fajny zestawik, gdybym miał na zbyciu 2k i parcie na konsolkę od N to bym sam wziął.

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Wielkanocny Konkurs na WymieńGry.pl: Wymieniaj się i ustrzel koszulkę!
27 marca 2024

Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.. zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Gotowi na strzelanie?

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry