Promocje na gry w sklepach.

bigdo

Postów: 117 Wygadany
1552397668

Temat informacyjny o okazjach na gry w sklepach. Jeśli ten temat łamie regulamin czy coś, proszę o usunięcie.


Gra PS4 The Elder Scrolls V: Skyrim Edycja Specjalna - 59,90zł.

https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/gra-ps4-the-elder-scrolls-v-skyrim-edycja-specjalna


Dla porównania taki Gamer ma wystawioną używkę za 120zł. :D

  •  
    Postów: 7 Nowicjusz
    1552673042

    @bigdo z dies teżmiałem 2 wymiany,żadnych zastrzeżeń. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1552680594

    Kurde, ja osobiście chciałbym kupić Odin Sphere na PS4 ale strasznie ciężko to dostać. Na OLXie jedna oferta, na Allegro chyba z 4 w dziwnych cenach... Ktoś z Was kojarzy gdzie mógłbym to dorwać w dobrej cenie?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 200 Receiver of Wisdom
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1552684131

    @bgromadzki88 Akuratnie z diesem szło sie w miarę dogadać. Zwłaszcza jak już robiłem z nim już krórąś wymianę z kolei :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 117 Wygadany
    1552684140

    @Minuta1985 Ja bym chyba poczekał na promkę na wersję cyfrową. Gra już była za 59zł jakiś czas temu: https://psprices.com/region-pl/game/259057/odin-sphere-leifthrasir


    Albo ewentualnie można też kombinować z innymi regionami: US, Indonezja, Hong Kong, Turcja itp, może wyjść jeszcze taniej.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1552685036

    @bigdo Tak, była w cyfrze na promo. Na PSV nawet chyba po 39 zł ale wtedy trochę przydziadowałem i teraz żałuję. Choć szczerze to wolałbym wydać 100 zł na pudło na PS4 niż 39 zł za cyfrę na Vitę. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 117 Wygadany
    1552686587

    @Minuta1985 Ja tam i tak bym poczekał aż wróci za to 59zł na PS4. :) A z innych rozwiązań to możesz przedzwonić do sklepów z używanymi grami w twoim mieście, może mają albo pogadać na allegro ze sprzedawcami, negocjować cenę. Jak nie to, to zostały chyba zagraniczne strony typu Base, Amazon itp.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1552715990
    A właśnie, wie ktoś jak wygląda sprawa płatności w sklepie zagranicznym? Jeśli cena jest w funtach to kupując grę za zlotówki automatycznie mi się one przewalutują na angielską cenę w funtach czy trzeba kombinować, wymieniać walutę itd. Nigdy nie płaciłem przelewem w sklepie zagranicznym więc nie wiem jak to wygląda.
    0 Fajne!
  •  
    Postów: 117 Wygadany
    1552727695

    @Minuta1985 Na przelewach zagranicznych się nie znam, ale pewnie biorą jakąś prowizję za przewalutowanie. Ja tam polecam aplikację Revolut. Założysz w 5min, wyślesz sobie kasę, a tam już automatycznie zmieni sobie walutę przy zakupie i w dodatku nie bierze prowizji. :) Przyjrzyj się metodom płatności w danym sklepie, bo pewnie PayPal też będzie widniał. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 117 Wygadany
    1552743190

    CALL OF DUTY INFINITE WARFARE (PS4) - 19,90zł + najtańsza przesyłka 8,90zł. 


    https://www.kikgames.pl/call-of-duty-infinite-warfare-ps4

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 117 Wygadany
    1552743682

    THE SHENMUE 1/2 COLLECTION PS4 - 64,99zł + darmowa wysyłka w Ruchu.


    https://cdp.pl/the-shenmue-1-2-collection-pud-ps4.html?utm_source=tradetracker&utm_medium=affiliate


    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry