Promocje na gry w sklepach.

bigdo

Postów: 117 Wygadany
1552397668

Temat informacyjny o okazjach na gry w sklepach. Jeśli ten temat łamie regulamin czy coś, proszę o usunięcie.


Gra PS4 The Elder Scrolls V: Skyrim Edycja Specjalna - 59,90zł.

https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/gra-ps4-the-elder-scrolls-v-skyrim-edycja-specjalna


Dla porównania taki Gamer ma wystawioną używkę za 120zł. :D

  •  
    Postów: 117 Wygadany
    1552595847

    @Minuta1985 W tagach na stronie "epicka kampania", więc musi być chyba dobrze. :) Pytanie: Od której części proponujesz zacząć przygodę z FF, jeżeli nie grało się w żadną część?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1552597158

    @bigdo W sumie aby dobrze bawić się przy Dwunastce nie musisz znać historii z poprzednich jedenastu części :-) Większość to osobny swiat, osobna historia i nowi bohaterowie. Także możesz zacząć i od tej XII i nic nie stracisz. Pretensje możesz mieć do siebie jeśli zaczniesz grać od FF XIII-3 na przykład bo wtedy nic nie zrozumiesz. Ja osobiście największy sentyment mam do FFIX, to mój chyba ulubiony Fajnal. Ale tak naprawdę śmiało możesz zaczynać od VII czy VIII które się niestety mocno postarzały, ale i od XV który wg mnie jest mocno monotonny i nieco prostacki mimo że ładny.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 200 Receiver of Wisdom
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1552602730

    @Minuta1985 O stary... Masz u mnie piwerko :) Poszło zamówienie :D

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 117 Wygadany
    1552606621

    @Minuta1985 Przebadałem trochę sprawę i sprawdzę IX przy najbliższej okazji, jak mi podejdzie to się dalej pomyśli. Dzięki. :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 110 Wygadany
    1552637504

    PS Plus przeceniony o 25%. szału nie ma, ale to zawsze promka :)


    https://www.empik.com/playstation-plus-12-miesiecy,p1223225489,multimedia-p

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 117 Wygadany
    1552646630

    Gra PS4 Assasin’s Creed: The Ezio Collection - 44,99zł.


    https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/gra-ps4-assasin-s-creed-the-ezio-collection?querystring=ezio&utm_source=tradedoubler&utm_medium=affiliate&utm_term=tradedoubler&utm_campaign=tradedoubler

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 7 Nowicjusz
    1552652164
    0 Fajne!
  •  
    Postów: 7 Nowicjusz
    1552652199

    @bigdo a to nie jest słynny pionaw1987 lub dies?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 117 Wygadany
    1552653137

    @bgromadzki88 dies na pewno nie, nawet z nim raz się kiedyś wymieniłem i było wszystko ok. :D A Piona ma ten sam rocznik w nicku co Gamer czy jak mu tam, więc kto wie. 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 200 Receiver of Wisdom
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1552655494

    @bigdo Z tego co kojarzę, to pionaw działał wcześniej jako hcmaras albo antoniosieka, ale 100% pewności nie mam.

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry