Problem z uruchomieniem Hogwards Legancy na Steam

janoojp

Postów: 2 Nowicjusz
1676374204

nie mogę wgl uruchomić Hogwards legancy na steam zero reakcji i błąd widoczny na potpiętym zdjęciu ...(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 122 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1676375540

    przykro nam... i to bynajmniej nie tylko z powodu niedziałającej gry.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 41 Gaduła
    1676376228

    I to właśnie jest komputer 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 2 Nowicjusz
    1676376315

    @maka poprosiłem o pomoc a nie zbedne komentowanie ale rozumiem <3

    1 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 749 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1676381142

    Many za ciebie kliknąć ten link, który jest tam podany?

    1 Fajne!
  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 122 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1676383262


    @janoojp

    Mozesz mi pokazac miejsce, slowo lub zdanie, w ktorym poprosiles o pomoc? Moze ja jestem jakis dziwny, ale ja tam zadnych próśb nie widzę.

    A jeszcze, jesli bedziesz taki uprzejmy co rozumiesz przez "ale rozumiem" ?:)


    tobie sie nie chce przepisac nawet poprawnie tytulu gry, nie mowiac juz o reszcie tego scieku ktory nam zaserwowales, a oczekujesz pomocy, nawet o nią nie prosząc. IĆ STONT

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 118 Wygadany
    1676408609

    Ja mam takie pytanie? 

    Czy Wam się kurdwa nudzi?

    Walentynki są, trochę miłości i zrozumienia dla bliźniego!  Może nie ukończył szkoły, może rodzice nie nauczyli poprawnie pisać? Może nie ogarnia jak powinna wyglądać prośba o pomoc? 

    Od poprawiania jest Pan Miodek. Ja wychodzę z takiego założenia, że jak nie mam nic ciekawego do powiedzenia, to nie piszę głupot. Przynajmniej się staram. Ogarnijcie się, jeżeli uważacie się za chociaż odrobinę mądrzejszych od Pana pytającego w dziwny sposób.

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry