Problem z instalacją gry z dysku - ps4

Cinek

Postów: 32 Początkujący
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Tester

1586878415

Hej, mam taki problem z ps4, że po włożeniu płyty do konsoli, nie chce kopiować danych z dysku, ale od razu dodaje plik aktualizacji do do pobieranych. Jak otwieram okno z apką która się kopiuje, mam skopiowane 0 z całości, pokazuje mi pozostały czas, ale nic dalej nie idzie. Ktoś wie co mogę na to poradzić? 

  •  
    Postów: 32 Początkujący
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1586879007

    Dzieje się tak z każdą grą 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 255 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1586880988

    Wywala Ci jakiś kod błędu?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 32 Początkujący
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1586881300

    @Asamer Nie, cały czas jest tylko pokazany proces, który stoi w miejscu, i normalny czas jaki miałoby zająć kopiowanie. Kiedy włożę zainstalowaną grę, działa bez żadnego problemu. Próbowałem też odbudowywać bazę, z płytą nie ma żadnego problemu, chwilę wcześniej Overwatch zainstalował się bez problemu. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 32 Początkujący
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1586881545

    Lol, już działa. Konsola miała problem z tym, że Overwatch miał czelność się aktualizować jak gra miała się instalować 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 63 Gaduła
    1586890113

    Chłopie ja to mam duże problemy z ps4. Samo mi się włącza stan uśpienia a nawet samo z napędu płytę wypluwa. Co mam z tym zrobić 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 195 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1586891127

    Wyrzuć za okno😁 a tak serio może wypadało by już ją wyczyścić albo dać do serwisu. Nie kosztuje to Bóg wie ile pieniędzy. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 255 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1586891859

    @KordeK11 Wygląda na to, że Twoja konsola ożyła 😄 Do serwisu bym poszedł dopiero jak zacznie mówić 😄

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 32 Początkujący
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1586892038

    @Marcinek3331 Czyściłem ją ostatnio z wierzchu ściągać górę, a nie sądzę że jest to problem z tym związany.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 41 Gaduła
    1586936245

    Jest śpiąca i wypluwa płyty? Zrob test na koronę.

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Wielkanocny Konkurs na WymieńGry.pl: Wymieniaj się i ustrzel koszulkę!
27 marca 2024

Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.. zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Gotowi na strzelanie?

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry