Playstation 5

Piotrullo

Postów: 67 Gaduła
1725022107

Witam

Posiadam na sprzedaż konsole playstation 5 z napędem uszkodzoną wersja pierwsza, podczas czyszczenia zerwałem pin od wiatraka, konsola włącza się pad działa jedynie jak w opisie wiatrak się nie włącza. Posiadam pudełko i okablowanie oczywiście. Cena do uzgodnienia 

  •  
    Postów: 150 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1725039204

    Częsty błąd, ale konsola totalnie do naprawy (np. Wielki Elektronik przyjmował takie zlecenia). Skreśliłeś już u siebie ze stanu definitywnie? 😉

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 67 Gaduła
    1725081081

    @Ratnay dzwoniłem do niego i koszt takiej naprawy to ok 800 zł, oczywiście trzeba ładnie wszystko zapakować wysłać i cierpliwie czekać, ja się w to bawił raczej nie będę być może komuś innemu będzie się chciało lub sobie sam to ogarnie jak umie dlatego chciałbym ją sprzedać po dosyć fajnej cenie dla potencjalnego kupującego. 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 150 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1725093135

    @Piotrullo to zaskoczyłeś mnie tą ceną naprawy... in minus 😒 Cóż, życzę powodzenia ze sprzedażą! 🤝 Jak napisałem wyżej - na pewno temat do ogarnięcia, w ten czy inny sposób.

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Activision, co wy zrobiliście z CoD’em?! Call of Duty: Modern Warfare III - recenzja kampanii (XSX)
26 sierpnia 2024

Trzecia część rzuca nas w wir zmagań z kontrowersyjną postacią, niejakim Vladimirem Makarovem. Rozpoczyna się polowanie na szaleńca planującego rozpocząć trzecią Wojnę Światową.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry