PlayStation 5 - co, kiedy i jak

konewko Elite Vip

Postów: 749 Major
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Hero

WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

WymieńGry.pl Ranga Tester

1552328184

Temat do plotek, dyskusji i luźnych rozmów o nadchodzącej wielkimi krokami PlaysStation 5. Jak myślicie, kiedy PS5 wyjdzie? Jakie będzie miało bebechy? Odpali wszystko w 4K/60 fps? Zapraszam do dyskusji fanów nie tylko plejki, ale też wszystkich graczy.

Blog: Oficjalnie o PlayStation 5

  •  
    Postów: 101 Wygadany
    1555451623

    @mastahluc

    No więc świetnie, mam nadzieję że to będzie skok jakościowy  :) Przyznam że nie jestem aż tak mocno na czasie z tymi ostatnimi wypowiedziami twórców, muszę się zaznajomić. Oby tylko gry nie poszły w jakimś złym kierunku bo póki co to trzeba chwalić i wielbić SONY bo exy zlecają znakomite i oby tak zostało, niech żyją gry fabularne a nie multiplayerowe nabijacze kasy nie mające końca.

    2 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1555453136

    @herbatkowy

    Otóż to. Niech single player nie znika kosztem gier online i gier-usług. Niech sobie koegzystują razem. Ja wybieram zabawę dla pojedynczego gracza :-)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1555482655

    https://ciach.pl/news/131827/playstation-5-zapowiedziane.html


    U nas pojawi się taki news lada chwila. Proszę nie linkować do obcych serwisów.

    ~konewko

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1555485703

    @mastahluc @sullivan_1989

    Popraw mi proszę pierwsze zdanie poprzedniej wypowiedzi, zabrakło słowa "nie" przed słowem "znika".


    Zrobione ;)

    ~konewko

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1555490149

    Ps5 zamierzam kupić rok po premierze ewentualnie jak wyjdzie jakiś "lift" bo odkąd pamiętam to zawsze z pierwszymi generacjami były jakieś problemy od ps1 aż do teraz : p i oczywiście konsola wleci na raty bo jestem żydem xd 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 101 Wygadany
    1555495333

    @Erick0674

    Raty to żaden powód do wstydu, to normalny sposób finansowania i ja jestem zdania że nawet jeżeli mam całą gotówkę to lepiej wziąć coś na raty 0%. No i wbrew pozorom bogaci ludzie korzystają z kupowania na raty nie rzadziej niż Ci biedni :) 

    Ale takie podejście też zyskałem dopiero jak zacząłem prowadzić swoją działalność, kiedyś też myślałem że na raty to biorą tylko biedacy :D Guzik prawda płynność finansowa to podstawa i najlepiej wszystko kredytować i nie wyczyszczać się z gotówki, kwestia tylko odpowiednich warunków :) a jak są raty 0% bardzo często to jest to wyśmienita sprawa bo budżetu sobie nie rujnujesz a miesięcznej raty nawet nie zauważasz jak znika sobie cichutko z konta :)  Sam tak zrobiłem z telewizorem.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1555498308
    Akurat jeżeli chodzi o sprzęt elektroniczny to tylko i wyłącznie biorę na raty mam jakąś awersję co do wytrzymałości i jakoś inaczej podchodzę do wydawania miesięcznie 50-200zl niż z ręki wyłożyć 1700 :p wolę na koncie zawsze mieć te kilka zer więcej niż w nagłej sytuacji się zastanawiać skąd wziąć gotówkę: p i w żaden sposób się tego nie wstydzę skoro mam dodatkową możliwość zakupu czegoś to z tego.korzystam wstyd jest gdy unika się spłat w terminie :p 
    3 Fajne!
  •  
    Postów: 200 Receiver of Wisdom
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1555504864

    @mastahluc Ja zacząłem odkładać na PS5 tuż po wakacjach ubiegłego roku, więc powinienem się wyrobić do premiery tak, żeby jeszcze kilka gier na start kupić :) A co do grania singiel/multi to zawsze będę zwolennikiem singla. Może to przez mój wiek. Może przez to, że jestem staroszkolnym graczem i wolę kanapowe multi, bo dawniej tylko tak się grało. W każdym razie - singiel jest u mnie zawsze na pierwszym miejscu :)

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 101 Wygadany
    1555518960

    A u mnie single jest na jedynym miejscu bo na konsoli w ogóle nie gram online, nie mam nawet PS+ :) 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1555524387

    Jedyny multik w jaki gram na ps to FIFA 19 ale raz na miesiąc bo po 3 dniach gry mam jakąś stagnację i robię się czerwony po 10 przegranych meczach pod rząd xd @sullivan_1989 jestem 6 lat młodszy ale również wolę single :p wychowałem się na ff:tactics chrono cross crash bandicoot Tekken więc multik do szczęścia mi nie jest potrzebny chociaż jeżeli ktoś z was grał w nostale to dzięki tej grze zarobiłem ~5tys złotych :D 

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry