PlayStation 5 - co, kiedy i jak

konewko Elite Vip

Postów: 749 Major
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Hero

WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

WymieńGry.pl Ranga Tester

1552328184

Temat do plotek, dyskusji i luźnych rozmów o nadchodzącej wielkimi krokami PlaysStation 5. Jak myślicie, kiedy PS5 wyjdzie? Jakie będzie miało bebechy? Odpali wszystko w 4K/60 fps? Zapraszam do dyskusji fanów nie tylko plejki, ale też wszystkich graczy.

Blog: Oficjalnie o PlayStation 5

  •  
    Postów: 200 Receiver of Wisdom
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1552631807

    @mastahluc Jesli idzie o 30kl/s w akcyjniakach i przygodówkach, to jestem tego samego zdania. Ważne, żeby nie było spadków. Taki Uncharted 4 chulał w 30fps, a przecież wyglądał fenomenalnie. LCD na padzie również uważam za zbędną rzecz. Za duże ryzyko rozbicia. Nawet przypadkowego.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 6 Nowicjusz
    1552660004

    A ja tam wolałbym mieć od początku możliwość wyboru ps5 standard/Pro. Nie musiałbym kupować ps5 standard a po trzech latach ps5 pro jak to było z ps4. Podstawowy model kosztowałby np. 1500zł (dla casuali + tych co mają tv fullHD) a Pro kosztowałby np. 2500zł i przeznaczony dla tych wymagających 4K i lepszej jakości grafiki w PSVR2.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1552725721

    @wojto Chyba na PPE czytałem że PS4Pro to był tylko jednorazowy wybryk i Sony nie planuje tego typu konsol w przyszłości. Oczywiście to ich opinia sprzed roku więc może się wiele jeszcze zmienić w tej materii.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 200 Receiver of Wisdom
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1552729780

    @Minuta1985 Podejrzewam, że ten "jednorazowy" wybryk będzie zależny od tego jak sprzedała/sprzedaje się wersja PRO. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 63 Seeker of Knowledge
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1552730092

    Gdzieś czytałem artykuł, że Sony się chwaliło przy chyba 90 milionach sprzedanych konsol, że połowa posiadaczy PS4 kupiła PS4 Pro. Pamiętam też, że w zeszłym roku PS4 Pro było słabo dostępne w sklepach bo ludzie się na to rzucali i dlatego cena poszła w górę. Ja wolałbym aby nie było PS5 Pro ale obawiam się, że może być inaczej.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 6 Nowicjusz
    1552740266

    Dlatego wlaśnie najlepiej jakbyś od początku miał wybór - chcesz najlepszej jakości grafikę i podzespoły - dokładasz kasy i kupujesz wersję pro, nie stać Cie albo grasz głownie i tak na telewizorze fullHD - bierzesz wersje standard.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 63 Seeker of Knowledge
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1552748876

    Nie zapominaj, że PS4 Pro było przedłużeniem generacji. Gdyby wydali Pro razem z PS4 to sytuacja na rynku mogłaby wyglądać inaczej.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1552765095

    Nie sądzę żeby Sony wydało dwa modele konsol na premierę bo to byłaby taka trochę konkurencja dla samego siebie. Lepiej z punktu widzenia marketingowego wypuścić wersję Pro po 2-3 latach od premiery standardowej wersji.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 200 Receiver of Wisdom
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1552776169

    @Minuta1985 Kiedy na samym początku zapowiedziano wersję Pro, byłem - jak wielu innych graczy - dość sceptycznie nastawiony na ten pomysł. Teraz jednak - z perspektywy czasu - uważam, że... nie miałbym nic przeciwko podobnemu rozwiązaniu w przypadku PS5, ale jak będzie... Czas pokaże.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1552920300

    Też obstawiam koniec 2020 r. Trzy konkretne tytuły na początek i biore na premiere ?.

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry