Persona 5 - z czym to się je?

kenny2612

Postów: 365 Maniak
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

1614676099

Hej, w bibliotece ps5 doszła mi Persona 5 z Plusa.

Jako że lubię klimaty anime zastanawiam się czy warto a jeśli tak - dlaczego? 

Jaki to typ gier?

Serie FF czy Code Vein bardzo mi się podobały lecz to chyba zupełnie coś innego.


Wiem że gra jest długa dlatego zanim spędze trochę czasu chciałbym usłyszeć wszystkie + i -  :) 


Z góry dzięki za wszystkie opinie!

  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1614783642

    @Vindicus   Ja mam 51h i jestem w połowie Anglii a jeszcze Norwegia, Vinlandia i Jotunheim :p

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 280 Zadomowiony
    1614788209

    @kenny2612 siemka ja mam 45h i na razie robię rzeczne najazdy nieźle można się wzbogacić w srebro i niepotrzebne klamoty które można spieniezyc ogólnie mówiąc ani mi się na chwilę nie znudziła ta gierka chociaż przede mną jeszcze z 70h akurat mi to pasuje bo nie mam kasy na żadne inne gry więc będę męczył jeszcze z miesiąc ta grę bo gram tylko po 4h dziennie niestety brak czasu 😂😊

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1614799977

    @Laska dla mnie klimaty wikingów to ulubione więc ja też łupie z przyjemnością. Ja mam aż nadto gier ale na razie czekają aż Valhalla będzie zdana na 100% + dodatki już zakupione ;) 


    Swoją drogą szukam sztab wolframu bo brakuje mi ich do ulepszenia broni :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 280 Zadomowiony
    1614803716

    @kenny2612 no mi też już nikiel i tytan nic nie pomogą a chce wymaksowac broń ale na to przyjdzie czas. Hmm ja się truje z jednym trofkiem trzeba zabić wrogów z czaszka nie łamiąc tarczy stając jeszcze w płomieniach jak już znajde takich to nie mam się jak podpalić a do hamtuscire się nie udaje bo mam dopiero 154lv 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1614809343

    @Laska ja po 51h mam 180 lvl ale też np córki leriona jeszcze dla mnie za mocne ;) więc taka wschodnią Anglie jeszcze mam do dokończenia :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 280 Zadomowiony
    1614849139

    @kenny2612 możesz mi nie wierzyć ale dwie pokonałem na ponad setnym lvl została jedna ktora ma 340 ale to się ogarnie hehehe 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1614850232

    @Laska o kurde :O  chapeau bas!


    Ja pod koniec się wykrzaczam bo albo nie ma strzał albo już prowiant się kończy :D

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 280 Zadomowiony
    1614850595

    @kenny2612 cały czas uniki i jeb su** i może pomogło to że prowiantu miałem na 4 życia i strzał 28 jakoś je ubiłem. Powodzenia 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 255 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1614852009

    @kenny2612 Jeśli dobrze pamiętam to na 180 levelu wszystkie Córki Leriona powinieneś zmieść z powierzchni Anglii 😉 

    Ważne to mieć szybkie bronie, najlepiej ulepszone dwa toporki, z ciężką dwuręczną bronią nawet nie ma co podchodzić, bo zanim się zamachniesz to umrzesz 😅 Strzał też nie potrzebujesz dużo, wystarczy Ci tyle, aby strzelić do nich raz i tym anulować ich atak dystansowy, kiedy widzisz, że chcą go użyć. I najważniejsze... Uniki, uniki, uniki i jeszcze raz uniki. No i cierpliwość, lepiej wykonać jeden czy dwa ataki mniej niż dostać lepę na dziąsło 😂

    I tak paradoksalnie to ta ostatnia córka na najwyższym levelu jest najłatwiejsza, bo rusza się jak wóz z węglem 😉

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 280 Zadomowiony
    1614855384

    @Asamer dzięki za info dziś ją wykończę 😊

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry