Nowy trailer Cyberpunk 2077 !!! Premiera 16.04.2020 !!!

Blazko1892

Postów: 51 Gaduła
1560189072

(Zaloguj się żeby zobaczyć filmy)


WOOOW !!! BĘDZIE HIT !!!


Premiera 16.04.20 

  •  
    Postów: 255 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1560198036

    @konewko No tak, ale przecież ja konkretnie wymieniłem Bethesda Softworks, nie firmy pod ich skrzydłami. Tak to moglibyśmy się bawić w nieskończoność. Dobrze wiesz do czego piję i nie odwracaj kotem ogona ?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1560201916

    @konewko

    Wiedźmin 3 pod względem reżyserii cutscenek świeci przykładem i daje wzór i przy tak dużej  produkcji żadna ale to żana gra RPG niema poprostu polotu. Za to najbardziej cenię Wiedźmina 3. 

    1 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 753 Pułkownik
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1560202239

    Większość japońskich gier również ma świetną reżyserię cutscenek i dawalyby przykład, ale w Europie, a szczególnie w Polsce, większość ludzi nie wie o istnieniu takich gier, ehh...


    @Asamer ale nie wiem po co wcisnales tego gniota F76 skoro ja pisałem o podwykonawcach Bethesdy xd



    0 Fajne!
  •  
    Postów: 255 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1560203908

    @konewko Nie wiem po co wcisnąłeś podwykonawców Bethesdy, jak jak ja pisałem o Bethesda Softworks i o ich podejściu z edycją kolekcjonerską F76, bo był dym na cały świat :D A tak swoją drogą, może odniesiesz się jakoś do tego tematu o brakujących grach w bazie? Jesteś supportem przecież.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1560205276

    @konewko

    Bardzo cenię mangę Dragon Ball. Serię Devil May Cry oraz Resident Evil, Lost Planet pierwszą część hmm Pro evolution soccer 2018 uważam za najlepszą grę piłki nożnej, Bionic Commando nic mi więcej do głowy nie przychodzi na ten moment. Poluję na Nier: automata :) myślę że więcej ludzi ceniłoby Japońskie gry gdyby były spolszczone a tak to jest jak jest, a wszyscy wiemy że w typowo Japońskich hardcoreowych grach dzieją się czasem rzeczy niepojęte a jak gracz musi sobie jeszcze to wszystko z angielskiego na polski tłumaczyć w głowie no to trochę ciężko cokolwiek pojąć, ale wracając do meritum mam pytanie która gra przebija reżyserką wiedźmina? Chętnie zagram. Nawet i po angielsku.

    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 753 Pułkownik
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1560233838

    @Asamer nie odpowiadam za bazę gier i nie mam dostępu do systemu ich uzupełniania.


    @kryjab20 to i tak jest moja subiektywna ocena, z którą nie każdy się zgodzi: Ni no Kuni: Wrath of The White Witch, Suikoden 2, Xenoblade Chronicles 1 i 2, Persona 4, Nier Automata. 


    Co do braku polskiej lokalizacji, te gry są głównie przeznaczone na rynek azjatycki i US, kolosy pokroju Nintendo mają w dupie jakieś tam kraje w Europie środkowej. I tak zarobią wystarczająco dużo. Smutne, ale prawdziwe.



    0 Fajne!
  •  
    Postów: 101 Wygadany
    1560268350

    @konewko  

    Ja grając w Wiedźmina czułem się jakbym czytał książkę, grał w grę i oglądał film jednocześnie, a w Twoich oczach było tak sobie, natomiast dla Ciebie Nier Automata przebija Wiedźmina, a ja do tej gry odbiłem się po kwadransie, ja po prostu nie kupuję tego dziwacznego wymyślonego przez kogoś abstrakcyjnego świata, owszem Wiedźmin to też wymyślony świat ale to jednak słowiańska "baśń", coś co ma jakieś realne podstawy przynajmniej w moim postrzeganiu świata. Totalnie wykręcona wizja jakiegoś japońskiego wizjonera rzadko kiedy do mnie przemawia... Nie obrażając japońskich gier, bo świetnie wspominam świetną Persone 5, dobrą Yakuze ... uwielbiam anime Death Note, Dragon Ball i jeszcze inne... ale niektóych gier nie trawię, nie czuję. Każdy ma inną wrażliwość, inny gust... nie widzę w tym problemu, jednak jak tak sobie weźmiemy światowe oceny Wiedźmina 3, to wychodzi na to że skądś się one wzięły, i to że Ty tego nie kumasz tego nie zmienia.

    1 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 753 Pułkownik
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1560268543

    To tylko dowodzi temu, że każdemu podoba się coś bardziej lub mniej i co innego :) Sukcesu W3 nie neguję, bo z tym po prostu nie wygram.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1560354101

    Temat postu o trailerze cyberpunk 2077 a my tu o wiedźminie i japońskich grach. 

    We are all breathtaking :D

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1560437414

    (Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Stanąć twarzą w twarz z własnymi koszmarami. Hellblade: Senua’s Sacrifice - recenzja gry (XSX/Xbox Remote Play)
22 maja 2024

Druga połowa maja dla fanów Ninja Theory i Hellblade: Senua’s Sacrifice będzie bardzo gorąca. Wróć, raczej mroczna!

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry