Nowy trailer Cyberpunk 2077 !!! Premiera 16.04.2020 !!!

Blazko1892

Postów: 51 Gaduła
1560189072

(Zaloguj się żeby zobaczyć filmy)


WOOOW !!! BĘDZIE HIT !!!


Premiera 16.04.20 

  •  
    Postów: 255 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1560190713

    @blazko1892 Wszyscy zainteresowani wiedzą, ile jeszcze będziesz spamował tym trailerem?

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 101 Wygadany
    1560191217

    Hajp się chłopu udzielił :D 

    2 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 752 Pułkownik
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1560191533

    Szczerze? Ja tu nie widzę hitu, ale obym się mylił ;)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 101 Wygadany
    1560191684

    @konewko

    Nie no hit będzie, i to gruby nie ma to tamto. Nawet ten ruch z Keanu Reeves, w 100% przemyślany i genialny marketingowo. Ta gra to będzie duża rzecz, ja nie mam żadnych wątpliwości pomimo tego że wyłączny tryb FPP to dla mnie cios w serce... CDP po miażdżącej serii Wiedźmina wie jak zrobić dobre RPG.

    1 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 752 Pułkownik
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1560193508

    Ja się strasznie boję, że ten balonik jest cały czas pompowany i to dla niektórych może okazać się katastrofą. Bez wątpienia będzie to ładna i solidna gra, jednak od strony optymalizacji to na razie leży i kwiczy skoro cały czas pojawiają się ploty, że gra w fazie alfa osiąga 15 fps :-/

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 101 Wygadany
    1560194532

    @konewko

    Ploty to chodziły takie że ja pół roku siedziałem w więzieniu...

    Ja po prostu nie wierzę że CDP da plamę, po tym co pokazali 4 lata temu w Wieśku .. po prostu nie wierzę. Zbyt dużo potrafią, ze zbyt wielu rzeczy zdają sobie sprawę, zbyt dużo pokazali w podstawowym Wiedźminie jak i w obu DLC. Po ograniu Wieśka moja poprzeczka zawisła tak wysoko że mało która gra spełniała moje oczekiwania, nowe assasins creed to dobre gry, ALE przy Wieśku to dla mnie tekturowe makiety bez żadnej głębi. Wiedźmin zmiażdżył wszystko i do dziś jest wzorem dla wszystkich innych następnych sandboksowych RPGów, i według mnie żadna gra tego gatunku do tej pory nie przebiła Wiedźmina biorąc pod uwagę grę jako całość. Uważasz że CDP  tyle lat pracowało nad Cyberpunkiem żeby teraz po prostu od tak wydać bubla? Oczywiście, półki piłka w grze wszystko jest możliwe co pokazał ostatni sezon Gry o Tron... ale tak jak napisałem, wierzę że CDP da czadu.


    PS: Wiem że w Polsce jest moda na narzekanie, ciśnięcie ze wszystkim, granie krytyka i dlatego mój post może być niepopularny, ale napisałem to co uważam. 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 255 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1560195306

    @herbatkowy Ja też wierzę w projekt "Cyberpunk" i mam nadzieję, że Redzi rzucą wszystkie siły na to żeby stworzyć nam grę bliską perfekcji. Z drugiej strony też czytałem o tym, że jest problem z utrzymaniem płynności. Nie oszukujmy się, konsolowcy to ogromny procent graczy a obecna generacja konsol jest po prostu za słaba na tak wielki świat. CD Projekt Red ponoć na dzień dzisiejszy nie ma pomysłu jak ugryźć ten problem, ale jeśli wyznaczyli sobie tak odległy termin to ja im wierzę, że uporają się ze wszystkim i ja zamówię pre-order ? A tak btw. widzieli jak ma wyglądać standardowa edycja? Niech się Siusiaki z Bethesdy, EA, Ubisoftu itd. uczą podejścia i szacunku do graczy ?

    1 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 752 Pułkownik
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1560196144

    Ja nie narzekam. Po prostu nie uważam, że W3 to gra wszech czasów.


    >zbyt dużo pokazali w podstawowym Wiedźminie jak i w obu DLC

    Tutaj chciałbym poznać szczegóły tego "dużo", bo chyba graliśmy w dwie różne gry. Mnie wynudziło Skellige, było za mało zleceń na potwory, niekiedy problemy z mimiką twarzy, a o słynnych dropach fpsów w Novigradzie można napisać książkę. Zarówno na PC i prosiaku w moim przypadku. Co do DLC to przyznaję, Krew i Wino to najlepsze co mogło się wydarzyć dla tej gry i bardzo miło wspominam tę emanującą tajemniczość, a sama postać Detlaffa to mistrzostwo świata.


    >nowe assasins creed to dobre gry, ALE przy Wieśku to dla mnie tekturowe makiety bez żadnej głębi.
    Fakt faktem, nowe AC to wydmuszki, gra się bardzo fajnie, ale... no właśnie. Dla kogoś kto nie nigdy nie czytał Sapka albo nie zna tego uniwersum istnieje szansa, że się odbije od W3. I to tak solidnie.

    >Wiedźmin zmiażdżył wszystko i do dziś jest wzorem dla wszystkich innych następnych sandboksowych RPGów

    Być może tak jest. W Horizonie jest kilka mechanik, które Guerilla sobie "pożyczyła" :) Ale wydaje mi się, że być wzorem, a kopiować elementy to dwie różne rzeczy.  Ale nadal nie wiem co w tej grze takiego jest, że wszyscy obierają to za wzór wzorów. Nie wiem no :(


    >do dziś jest wzorem dla wszystkich innych następnych sandboksowych RPGów
    Sądzę, że czas na zmianę warty i śmiem twierdzić, że Miyazaki wespół z Martinem dadzą ostro popalić w Elden Ring.


    >żadna gra tego gatunku do tej pory nie przebiła Wiedźmina biorąc pod uwagę grę jako całość.

    No u mnie niestety tak nie jest. Spłaszczając podgatunki RPG o wiele lepiej bawiłem się w Automacie, ale to już kwestia osobista. Pod względem narracji W3 nie ma startu do Automaty.


    >Uważasz że CDP  tyle lat pracowało nad Cyberpunkiem żeby teraz po prostu od tak wydać bubla?

    Nie napisałem, że CP będzie bublem. Będzie to solidna z pewnością gra, ale mam do niej obawy i tyle. Bublem jest karcianka wiedźmińska :P


    >dlatego mój post może być niepopularny
    Jest odwrotnie. Ja jestem niepopularny, bo jak śmiem twierdzić inaczej. Przecież CP 2077 to gra ostatnich stu lat. Wiedźmin 3 też. To jest po prostu smutne, że w większości przypadków zostanę obrzucony inwektywami, że myślę inaczej. Antypolak!


    Ale żeby nie było, Wiedźmin 3 podobał mi się!


    @Asamer ale MachineGames, id Software i Arkane, które są pod skrzydłami Bethesdy proszę zostawić w spokoju :) Dishonored jest zajebiste! <3

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 255 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1560196495

    @konewko Proszę przypomnieć sobie Fallout 76 ? I zgadzam się, seria Dishonored zajebista ?

    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 752 Pułkownik
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1560197242

    Ale F76 zostało zrobione i wydane  przez Bethesda Softworks :P

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)
9 maja 2024

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry