Nie ładują się pady do PS4.

Dudek88PL

Postów: 1 Nowicjusz
1584605090

Witam serdecznie. 

Mój problem jest następujący: około pół roku temu przestał mi się ładować pad do ps4 (v2). Minęło 3 dni i to samo się zrobiło z drugim (v1)!! Było to dziwne, ale porozkręcałem oba i wymieniłem w nich baterię. Działały dopóki baterie się nie rozładowały, bo ładowania dalej nie było. Zamówiłem więc te płytki i wymieniłem micro usb i taśmy. V1 działał przez pół roku, zaś v2 po 2-3 tygodniach znowu padł. Pomyślałem, że może to wina ładowania padów przez zwykłą ładowarkę do smartfona? Oczywiście przeważnie ładuję przez konsolę, ale dzieciakom zdarzało się przez ładowarkę. W tym tygodniu zamówiłem baterie i wejścia usb. Wymieniłem baterię i wejście w v2. Zacząłem grać. Pad się ładował, ale po godzinie dupa. Ktoś ma pomysł co może być przyczyną? Byłbym wdzięczny za wszelkie pomysły. W v1 wymieniłem tylko baterię, bo micro usb jeszcze nie przyszło. Dziękuję za wszelkie wskazówki. 

Pozdrawiam i przepraszam za przydługawy tekst:)

    Brak odpowiedzi


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Wielkanocny Konkurs na WymieńGry.pl: Wymieniaj się i ustrzel koszulkę!
27 marca 2024

Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.. zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Gotowi na strzelanie?

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry