Negatywna opinia

Friendly

Postów: 7 Nowicjusz
1680554534

Mam pytanie dotyczącej opinii po transakcji. Czy w momencie kiedy wysyłam grę całą i zdrową, okazuje się, że po transporcie zostało pudełko uszkodzone. Bez żadnej konsultacji odbiorca wystawił negatywną opinię, która później będzie źle wpływać na moje transakcje z klientami. Dodam, że odbiorca uwzględnił w swojej opinii "gra dobrze zapakowana".

  •  
    Postów: 7 Nowicjusz
    1680554558
    Czy jest to słuszna opinia?
    0 Fajne!
  •  
    Postów: 198 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1680556476

    Jeśli już coś cytujesz, cytuj poprawnie: “Paczka dobrze zabezpieczona, brak śladów uszkodzeń”. Użytkownik wspomniał o tym dlatego, bo jeśli paczka została dobrze zabezpieczona i nie nosi żadnych widocznych śladów uszkodzeń, sugeruje to, iż uszkodzenia nie nastąpiły podczas transportu, tylko były tam już wcześniej. No i odnosząc się do dokładnej treści tej opinii — ciężko jest mi wyobrazić sobie sytuację, w której przewoźnik podarł okładkę gry, nie zostawiając śladów na zewnątrz przesyłki.

    Jeśli zatem uszkodzenia te wystąpiły wcześniej, sam też wystawiłbym Ci negatywa za brak informacji o nich, choć uważam, że użytkownik faktycznie nieco się pospieszył, nie próbując w pierwszej kolejności odezwać się w wiadomości prywatnej i wyjaśnić tę sprawę. No ale Ty z kolei uderzasz z tym na forum, zamiast napisać bezpośrednio do adminów, bo jeśli faktycznie masz słuszne zastrzeżenia co do tego komentarza, to właśnie kontakt z administracją jest najwłaściwszą opcją. 

    8 Fajne!
  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1680588715

    @Friendly Okładka podarta, box uszkodzony ale sama przesyłka spakowana dobrze i bezpiecznie ...


    hmmm magia?  ;) 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 381 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1680604289

    @Friendly Choćbym podjął się pomocy w rozwiązaniu sytuacji to lepiej niż @dawid2601 bym nie odpowiedział.

    Proponuję porozmawiać z partnerem wymiany, wyjaśnić sprawę i wspólnie znaleźć rozwiązanie tej sytuacji.
    Jeżeli wszystko dogracie, to poproś wtedy partnera wymiany, aby zgłosił się do nas.

    5 Fajne!
  •  
    Postów: 37 Początkujący
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2020

    1680805188

    @kenny2612 Bo może w sortowni paczek komuś się paczka rozerwała i tam była klejona. Pisze z doświadczenia.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1680818756

    @Intj Ok nie można tego wykluczyć jednak aż tak się rozerwała że porwało okładkę gry która jest w kartoniku a także za folią pudełka? Śmiem wątpić ;)

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1680843437

    @kenny2612  

    Po swoich doświadczeniach podpowiem, że po mimo dobrego zabezpieczenia pudełko może się uszkodzić w transporcie w taki sposób, że jest pęknięte i okładka podarta. Przytrafiło mi się tak parę razy oraz gdy ja wysyłałem kontrahentom.

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 7 Nowicjusz
    1686345690
    Jako iż sytuacja wystąpiła kilka miesięcy temu to poszła w zapomnienie, ale prostując sytuacje dla wszystkich niedowiarków, to jednak okazuje się, że nie tylko mi zdarzają się takie sytuacje i czasem warto być wyrozumiałym ;). Nie uważam, że źle postąpiłem poruszając ten temat na forum, ponieważ szanuje czas każdego i jak ktoś miałby ochotę się wypowiedzieć lub doradzić to jest pole do manewru. Odpowiedzi zwrotnej nie uzyskałem do tej pory od gracza, z którym przebiegła wymiana i podejrzewam, że zrobił to umyślnie. Temat zostaje zamknięty, ponieważ nie zależy mi na zemście i raczej ta jedna negatywna opinia nie wpłynęła na dalszy ciąg transakcji.

    Pozdrawiam niedowiarków jak i wyrozumiałych ludzi w tym adminów ;)
    0 Fajne!
  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1686347215

    Ja kupowałem na allegro nówkę sztukę KoFXV, koperta bombelkowa elegancka a w środku połamane pudełko. Także tego... Różnie może być tym bardziej że na sortowni to te paczki latają w tę i nazad, nikt tam się z nimi za bardzo nie szczypie.

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry