Linux Mint - Problem z instalacją Spotify

Cezorek

Postów: 162 Bywalec
1618643341

Witam, mam problem z instalacją Spotify na laptopie kolegi.


Postawiłem Minta Cinnamon, zaktualizowałem do wersji, takiej, jaką mam u siebie i wgrałem wszystkie update do apt.

Linux jest samotny, nie ma dubla z windowsem, całą przestrzeń ma dla siebie, no i wchodzę w menadżer, wybieram aplikacje do zainstalowania, a mniej więcej w połowie instalacja się przerywa.

Próbowałem też z terminala w opcji dla Debiana, jednak terminal wyrzuca błąd jakby nie można było znaleźć jednego pliku w pakiecie.


Z ciekawości próbowałem zainstalować Spotify u siebie i wszystko poszło książkowo.


Nie jest to problem grubej wagi, ale z ciekawości, ma ktoś może tutaj jakiś plan żeby to rozgryźć?

Linuxowe fora i grupki fb mówią o postawieniu linuxa na nowo, jednak wierzę, że da się to ogarnąć jakoś z poziomu aktualnego systemu, bo nie jestem na tyle zaawansowanym Linuxiarzem, żeby kopać katalogi i pakiety plik po pliku - z resztą to tylko Spotify, więc bez spiny, czysta ciekawość.


Siedzę nad tym od dwóch dni, ciekawość nie daje żyć :)

  •  
    Postów: 118 Wygadany
    1618683134

    Kolego. Skopiuj z Twojego kompa i wklej na drugi komp gotową apkę. Może zadziała. Czasami trzeba iść najdziwniejszą drogą. Ja tak zrobiłem kiedyś z uszkodzonym całym systemem windows, podmieniłem i system wstał i działał. Hirens bot mi pomógł.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 162 Bywalec
    1618685209

    @malik123 Po przekopaniu logów z terminala i plików katalogu, wynika, że jakimś cudem pobieranie było przerwane i za chwile kontynuowane. W międzyczasie system uznał jeden plik za kompletnie pobrany, a nie był i stad wywalało błąd. Udało się wywołać naprawę katalogów z poziomu startu systemu i dopiero to pomogło po reboocie.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 118 Wygadany
    1618788426

    @Cezorek Najważniejsze, że działa.

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry