Który SmartBand wybrać?

Sadam49

Postów: 5 Nowicjusz
1605163372

Witajcie. Mam zamiar kupić mojej drugiej połówce prezent, padło na SmartBand'a. Chodzi takowy za nią już od dłuższego czasu. Niestety stoję przed wyborem pomiędzy Huawei Band 4, a Xiaomi Mi Band 4. Oba SmartBand'y są w świetnej kwocie, którą chciałbym przekazać na ten sprzęt. Który z tych dwóch lepiej wybrać? Może ktoś miał szansę sprawdzić oba i coś podpowie? Zalety i wady? Dodam, że telefon jaki użytkuje moja dziewczyna to Huawei P20 Lite. 


Pozdrawiam

  •  
    Postów: 10 Nowicjusz
    1605164551

    Jak weźmiesz Xiaomi - będzie zadowolona. Jak weźmiesz Huawai - też będzie szczęśliwa.


    Mam MiBand 4 od pół roku, wcześniej miałem smartwatcha Polar m200 - typowo biegowy zegarek -> stwierdziłem jednak iż sportowy zegarek nie jest mi potrzeby i wymieniłem na smart band.


    Jeśli dziewczyna nie jest wariatką biegową czy też zaawansowaną fitnessiarą -> bierz Xiaomi bo jego prostota i intuicyjność będą plusami.

    Do tego wymienne paski za "5 zł" na alli -> będzie zadowolona.


    Przejrzyj możliwości dedykowanych aplikacji i wybierz taką, jaka będzie w pełni jej potrzeba. 

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 29 Początkujący
    1605165985

    Miałem mi banda 4 i teraz mam 5. Myślę że mi band nie ma sobie równych jeśli chodzi o stosunek cena do jakości. Polecam rozejrzeć się za 5 . Teraz na aliexpress można wyrwać w promocji za jakieś 90 zł. Czekasz co prawda okolo 3 tygodni ale zdecydowanie taniej niż w Polsce. Opaska po zaktualizowaniu ma normalnie język polski. Zamawiałem 4 i 5 z ali i bez problemu przyszły.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 5 Nowicjusz
    1605363095

    Dzięki za powyższe, pomocne odpowiedzi. Może ktoś jeszcze coś doda 😉

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Wielkanocny Konkurs na WymieńGry.pl: Wymieniaj się i ustrzel koszulkę!
27 marca 2024

Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.. zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Gotowi na strzelanie?

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry