Jarmark Gameingowy

Temat zamknięty

Marcin_Tedy

Postów: 98 Wygadany
1563181514

Witam was Gamerki i Gamerzy .Pod koniec Sierpnia 2019 planujemy w woj.Śląskim w Domu Kultury Gama w Bieruniu,jarmark gamingowy.Ilość stanowisk jest ograniczona  z racji wielkości sali.Jeśli natomiast osiągniemy maksymalną listę wystawców koszt takiego stanowiska wyniesie 10 zł za cała imprezę na wystawcę .Wstęp dla kupujących i oglądajacych będzie bezpłatny.Jeśli jesteście zainteresowani  piszcie podam namiary do organizatora . Atrakcje i szczegóły imprezy będe aktualizował na bieżąco ,wszystko zależy od was czy się odbędzie czy nie .Pozdrawiam niech moc gier będzie z wami :)

  •  
    Postów: 115 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1563193193

    Hej Marcin, wyślij mi proszę szczegóły na maciej@wymiengry.pl lub tutaj w wiadomości jak wolisz. Zobaczymy może i my wpadniemy ;) 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 98 Wygadany
    1563195646

    @maciej_spc napisałem do ciebie na priv :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 98 Wygadany
    1563287015

    Dodam że czekamy na chętnych do końca lipca 2019 ,jeśli nie osiągniemy maksymalnej listy wystawców niestety jarmark się nie odbędzie.Więc liczymy na was i przemyślane decyzje .Na dzień dzisiejszy lista jest za mała by się odbył.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 98 Wygadany
    1564336641

    Z racji braku zinteresowania organizacja jarmarku odwołana ,temat można zamknąć

    0 Fajne!
Dodaj odpowiedź do tematu


Temat zamknięty


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry