Jaki TV OLED 65 pod PS4

Tomix

Postów: 134 Wygadany
1590088484

Jaki TV OLED 65 cali pod konsole PS4

Jakie macie doświadczenie ? Rozważam LG model c9, jeśli ktoś odpalał na nim konsolę proszę wskazanie słabych stron lub wad TV :)

  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1595541765
    Też od jakiegoś czasu marzy mi się zakup dobrego telewizora. Zawsze miałem tylko jakieś stare pudła albo mały monitor. Teraz gdy mam chęć sypnąć troche bardziej groszem to staje przed wyborem OLED czy LED. LED to sprawdzony pewniak, nie zaskoczy niczym świerzym ale i nie zawiedzie co do OLEDow to przemawia za mna jakosc obrazu a odrzuca wadliwosc matryc. Ile by osob nie pisalo ze to mit to tyle samo osob powie ze ta wada to fakt a jezeli mialbym przeznaczyc ciezko zarobione pieniadze na tv ktory pochodzi mi rok badz dwa to bylbym bardzo zawiedziony. Z drugiej strony co do LED np. najnowsza nowosc od Sony 
    1 Fajne!
  •  
    Postów: 101 Wygadany
    1595613676

    @kryjab20

    Weź normalnego leda za 2,5k pln na raty zero procent żeby go w ogóle nie odczuć finansowo, a za dwa lata jak oledy będą standardem to weźmiesz sobie oleda jak będą kosztować normalnie. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 195 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1595617244

    @herbatkowy raty zero procent dobre😁👍 kiedyś w to wierzyłem 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 101 Wygadany
    1595619594

    @Marcinek3331

    Jeżeli telewizor kosztuje w sklepie 2499zł  za gotówę a Ty płacisz 10 rat po 249,90zł to ile to jest % ? Chętnie poznam Twoje obliczenia w tej materii. 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 63 Gaduła
    1595621819

    Na raty zawsze więcej wychodzi udogodnie to takie że nie musisz tyle gotówki wywalić na raz. No ale za nim go spłacisz to będzie kosztował 3/4 mniej niż kosztował o ile sie nie zepsuje po zakończeniu standardowej gwarancji czego nie życzę 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 255 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1595622986

    @KordeK11 To w sumie nie warto kupować niczego nowego, bo wszystko tanieje z czasem 😅

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 101 Wygadany
    1595624248

    @KordeK11 no tak, 249,90 zł razy 10 to "zawsze więcej wyjdzie" niż 2499zł gotówką nie ma co gadać. Prawdziwe raty 0% są rzadkością, ale są. Jeżeli coś kupuję na raty to tylko na 0%, inaczej wolę nie przepłacać i już wolę gotówką. 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 63 Gaduła
    1595632674

    Ja wzielem tv panasonic 4k uhd 2,5 roku temu na plejce efekt zerowy bo mam stare ps4 ale na netfixa jak wchodzę i odpalam filmy "4k" to widze różnice ale tu robi internet robotę. Tv  kosztował 3000a rok później na święta w grudniu 1800 dodam że jest już bez gwarancji a działa znakomicie. Myślę że doczeka się nawet ps5 przy dwójce dzieci 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 63 Gaduła
    1595633947

    @Asamer raz kupiłem 8 letni tv sony 55cali z tylnim rzutnikiem na kineskop  dupe miał jak Kim Kardaszian po roku czasu zgasł. Lampa do projektora z Chin 300zł plus przesyłka oryginał tysiąc fakt z yotube samemu można była to zamontować  ale czy był sens dodam że na nasz rynek dali nie wiele tego typu tv a na Xbox a 360 był bardzo dobry 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 195 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1595645813

    @herbatkowy chodziło mi o to że w tych ratach "zero procent" maja juz zarobek,a nie o obliczenia. Niestety nikt taki dobry nie jest żeby bez zarobku coś sprzedawać oczywiście chodzi o sklepy

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry