Forza Horizon 4. Jest ktoś doświadczony?

herbatkowy

Postów: 101 Wygadany
1561134984

Siema jest ktoś kto trochę już pograł w Forze? Interesuje mnie kwestia multiplayera, jak to wygląda, co się tam robi... czy dobrym pomysłem jest najpierw przejście kampanii solo a potem rozpoczęcia multi?

  •  
    Postów: 5 Nowicjusz
    1561151395

    Multi nie wciągnął mnie jakoś ale co do dobrego pomysłu to tak jak piszesz - zacznij od kampanii solo, dużo techniki, pokory i wyczucia w sterowaniu a multi wejdzie potem gładko. 

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 101 Wygadany
    1561275444

    @wasaczyk

    Ale co się dzieje w tym multi jak już przejdę kampanie? :D Po prostu jeżdżę i przechodzę stare wyścigi ale w multi?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 5 Nowicjusz
    1561429576

    Jest sporo trybów multi, ciekawy otwarty świat. Jak lubisz te klimaty to z pewnością wciągniesz się. Wklejam dobry filmik pokazowy:


    (Zaloguj się żeby zobaczyć filmy)

    2 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry