Filtr do wyszukiwania osób w twojej okolicy

Wiktoresss

Postów: 14 Początkujący
1594653279

Cześc ostatnim razem też dodałem propozycje, ale to nie ważne. Dzis pisze ponieważ pomyślałem nad czzymś co można by było dodać do strony, czyli filtrowanie ogłoszeń w twojej okolicy. żeby nie płacic za wysyłkę a poprostu spotkać się w miejscu i wymienic się z ręki do ręki. Myślę że podoba się wam mój pomysł :)

  •  
    Postów: 6 Nowicjusz
    1594653415

    Ja jestem jak najbardziej za! :) 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 63 Gaduła
    1594658292

    No całkiem praktyczne by po było 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 4 Nowicjusz
    1594658387

    No było by super takie rozwiązanie ✌😁✌

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 115 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1594659198

    Hej @Wiktoresss dzięki za sugestię :) Obecnie możesz filtrować ogłoszenia poprzez podanie miejscowości co myślę, że na lokalną wymianę daje radę. Jakbyś widział w praktyce opisywany przez siebie filtr? 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 195 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1594662601

    Coś w stylu jak na pewnym portalu ogłoszeniowym że np wpisuje swoją miejscowość i np. 15km, 30 km bardzo dobry pomysł 👍

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1594664828

    @Marcinek3331 dokładnie to samo proponowałem już dawno dawno temu bo to zdecydowanie ułatwiłoby sprawę niż wpisywać każdą miejscowość w obrębie kilkunastu kilometrów.

    Niestety wtedy to nie przeszło. Może teraz przejdzie?

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 69 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1594680061

    Całkiem ciekawy pomysł. Swoją drogą, jestem ciekawy, ile osób z mojego otoczenia wymienia gry :) 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 83 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1594710707

    Również podoba mi się pomysł, szczególnie że codziennie przejeżdżam około 200km na terenie podkarpacia, grę mógłbym dostarczyć bezpośrednio 👍

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 14 Początkujący
    1594722381

    @maciej_spc tak pod względem miejscowości ale to by było dużo zapisywania ich 

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry