Far Cry 5 problem

Piotrullo

Postów: 65 Gaduła
1615630700

Witam, otóż mam taki problem, kupiłem Far Cry 5 w microsoft store na xbox series x i podczas grania a dokładnie ruszaniu kamerą występują dziwne błyski światła a dokładnie widać to na trawie, nie wiem jak to dokładnie opisać, jakby coś było z oświetleniem w grze, przy powolnym ruszaniu jest ok a gwałtowne ruchy powodują właśnie takie dziwne błyski, nie wiem czy to przez hdr czy jak, dodam że jak grałem na PlayStation pro takiego efektu nie było, co może być przyczyną bo przyznam trochę to wnerwia. Znalazłem właśnie taki problem tylko jak ktoś miał z far cry primal tylko na PS4 https://youtu.be/TvEeAUM_XwI


https://youtu.be/QEyAqGjjnBE



  •  
    Postów: 61 Seeker of Knowledge
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1615642824

    @Piotrullo na YT pod filmem pisali by zmniejszyć ostrość w ustawieniach tv. Spróbuj najpierw tego

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 62 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1615651621

    Ja miałem podobnie z Batmanem na PS4 przestawiłem  tylko ustawienia obraz na jakiś inny i było ok. 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 65 Gaduła
    1615662315

    @Jayou Żeby nie było tego efektu zmniejszyłem do zera ale ciężko mi się przyzwyczaić do takiego obrazu hehe jakoś tak wszystko rozmazane jest 🤨

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Wielkanocny Konkurs na WymieńGry.pl: Wymieniaj się i ustrzel koszulkę!
27 marca 2024

Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.. zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Gotowi na strzelanie?

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry