Euro Agd RTV - wycofało pre-ordera na The last of Us 2

realizator

Postów: 192 Bywalec
1591523091

Cześć ! Jak ktoś zamawiał edycję specjalną w/w gry lub kolekcjonerkę to niech  sprawdzi e-mail.

Napisałem do nich jakoś parę dni temu kiedy mogę spodziewać się gry i jak będzie w końcu z dostawą to dostałem odpowiedź:

"produkt jest niedostępny. Nie mamy również gwarancji czy będzie możliwość sprowadzenia go teraz czy w późniejszym czasie, przepraszamy" po czym zamówienie ze strony znikło jak bańka mydlana. 

Eeeehh, aż chce się krzyknąć $%%%%

  •  
    Postów: 255 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1592494099

    @mastahluc Prawda. Natomiast nadal to nie zmienia faktu, że wystawianie czegoś czego się nie posiada (tym bardziej z takim opisem) jest co najmniej głupie i jednocześnie zabawne 😉

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1592496236

    @Asamer

    Nie mnie to oceniać ¯\_(ツ)_/¯

    Jak ktoś chce zawczasu sobie nagrać wymianę to ja tam nie widzę niczego złego. Co innego jakby na miesiąc wcześniej były już oferty.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 215 Bywalec
    1592496732

    @mastahluc akurat pije do jednej z ofert, którą widziałem ze trzy tygodnie temu już i ktoś tam już obliczył, że gra ma niby 30h to ona ją ogra w kilka dni i będzie do obioru 24 czerwca czy jakoś tak... trochę przegięcie :)

    Inny wystawił dzisiaj na wymianę to pytam czy mogę podjechać zaraz to napisał, że nie... co to jest za idiotyzm? :)

    Jednak jak gra premiery nie miała to nie powinno być opcji jej wystawienia. Tak to raczej powinno wyglądać.


    0 Fajne!
  •  
    Postów: 255 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1592498028

    @mastahluc Ależ ja nie powiedziałem, że to coś złego.

    Po prostu kompletnie nie rozumiem takich praktyk, bo tak czy inaczej wysyłka następuje jak ktoś grę skończy.

    Osoba, która wystawia tak grę zyskuje tylko stres, bo trzeba szybko grać i wysyłać, bo komuś tam obiecała wysyłkę za x dni 😅

    Takie cyrki to dlatego, że gra przez te kilka dni straci 90% wartości czy o co chodzi? 😂

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1592503443

    @Asamer

    A niech się stresuje. Jak dostanie wrzodów na żołądku to przestanie wystawiać takie ogłoszenia :-D

    Podejrzewam też, że po weekendzie będzie taki wysyp ogłoszeń z tą grą, że defecto trudniej będzie trafić na dogodną ofertę.

    Chociaż mogę się mylić i pewnie niektóre osoby to jakiś rodzaj dzbana.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 192 Bywalec
    1592662901

    Sprawa zakończona. Preordera nie dostałem, wczoraj złożyłem zamówienie (po praz drugi) a dziś odebrałem obie edycje.. W takim układzie nie rozumiem po co zamawiać przed premierowo ? skoro w dniu premiery można zamówić to samo ! i przychodzi na drugi dzień ... no fa***g logic

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Stanąć twarzą w twarz z własnymi koszmarami. Hellblade: Senua’s Sacrifice - recenzja gry (XSX/Xbox Remote Play)
22 maja 2024

Druga połowa maja dla fanów Ninja Theory i Hellblade: Senua’s Sacrifice będzie bardzo gorąca. Wróć, raczej mroczna!

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry