Euro Agd RTV - wycofało pre-ordera na The last of Us 2

realizator

Postów: 192 Bywalec
1591523091

Cześć ! Jak ktoś zamawiał edycję specjalną w/w gry lub kolekcjonerkę to niech  sprawdzi e-mail.

Napisałem do nich jakoś parę dni temu kiedy mogę spodziewać się gry i jak będzie w końcu z dostawą to dostałem odpowiedź:

"produkt jest niedostępny. Nie mamy również gwarancji czy będzie możliwość sprowadzenia go teraz czy w późniejszym czasie, przepraszamy" po czym zamówienie ze strony znikło jak bańka mydlana. 

Eeeehh, aż chce się krzyknąć $%%%%

  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1591525292

    Brałeś kolekcjonerkę? To nie rzadki proceder, że akurat kolekcjonerki mają tak ograniczony nakład, że sklepy nie ogarniają ilości.

    Ja - odpukać - nie miałem z tym sklepem problemów. Poprzednie kolekcjonerki w dniu premiery z rana już na mnie czekały.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 192 Bywalec
    1591527557

    @mastahluc zamawiałem obie edycje (kolekcjonerka i specjalna - prezent dla brata ) no ale ręce opadają.. zamówiłem na empiku, tylko, że tam już nie ma kolekcjonerek. Tylko ja tego nie rozumiem, zamówienie składałem pod koniec września 2019 i tak po prostu sobie anulują.

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1591531357

    @realizator

    Pewnie za późno. Nie pamiętam kiedy pojawiła się opcja zamawiania. Ja zawsze zamawiałem od razu jak tylko dali taką możliwość.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 192 Bywalec
    1591551352

    @mastahluc napisałem do nich dość ostrego e-maila po czym dostałem odpowiedź i przeprosiny (zapewnienie) , że gry dostanę na premierę, zobaczę co z tego będzie. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 215 Bywalec
    1591564116

    Zamawiałem pod koniec września w euro... dokładnie 26 września 2019 i sprawdzałem regularnie czy anulowania nie wysyłają, ale nawet teraz patrzyłem i nic. Termin dostawy się zgadza. Też sie obawiałem tego, dlatego na wszelki wypadek zamówiłem edycje specjalną w steelbooku za 320 chyba w neonet, ale liczę, że nie będę musiał jej odbierać :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 117 Wygadany
    1591572631

    Trochę nie w temacie, ale co sądzicie o tej ofercie? https://allegrolokalnie.pl/oferta/the-last-of-us-part-2-ps4-pl-dubbing-tug


    "Gra będzie wysyłana tydzień przed premierą"? Chyba scam, co nie? :)

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1591593168

    @bigdo

    No coś nie halo - w tym mieście nie ma sklepu z grami, niska cena, coś za szybko wysyłają. Na pewno nie jest to polska dystrybucja (w całej Europie będzie polski dubbing i napisy). No i ta dostępności - 200 szt. I allegro lokalnie czyli bez zawarcia transakcji.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 61 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1591617029

    @mastahluc co rozumiesz przez ,,bez zawarcia transakcji'' ? Też dzisiaj widziałem to ogłoszenie na allegro, ale zdrowy rozsądek właśnie mi podpowiada że to jakaś lipa, ale jest niby ta ochrona kupujących, ale jak to działa i czy odzyska się pieniądze to się nie zagłębiałem 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 2 Nowicjusz
    1591620706

    @Majok też widziałem tą ofertę. Nie ruszam bo to śmierdzi :P z Kodem rabatowym w MM wyjdzie 219 zeta. Nie ma ryzykować :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 61 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1591620982

    @Syriusz1 widzę że nie tylko ja trzymam kodzik i czekam do premiery żeby w MM zamówić, ciekawe czy będzie dostępna po premierze, bo nie można na pre-order wykorzystać kodu

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)
9 maja 2024

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry