Dlaczego dostaje oferty wymiany gier których nie chce

ncq

Postów: 14 Początkujący
1694761202

Witam,Jak w tytule od jakiegoś dłuższego czasu dostaje wymiany na gry które mam w zakładce niechciane a mimo to dostaje te ofertę,jest to irytujące ponieważ wchodzę tylko gdy ukazuje mi że mam nowa propozycje wymiany a potem się okazuje że jest to wymiana na grę która od dłuższego czasu mam w zakładce gry niechciane


Ma ktoś jakąś radę jak zrobić aby tego typu oferty już mi nikt nie wysłał?

  •  
    Postów: 381 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1694767562

    @ncq Dzieje się tak prawdopodonie gdy otrzymujesz od kogoś ofertę złożoną poprzez aplikację w telefonie. Niestety nie działa tam jeszcze integracja z listą "Nie chce" i można złożyć komuś dowolną ofertę, nawet z tymi grami, które druga strona ma na tej liście. Rozumiem, że może to wprowadzać zamieszanie. Czy często otrzymujesz takie oferty?

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 14 Początkujący
    1694781684

    @andreo.spcn no ostatnio coraz częściej,a nie chcę blokować kogoś aby nie mógł wysłać mi oferty ponieważ najprawdopodobniej on nie wie że daną grę mam w zakładce niechciane gry bo może korzystać z aplikacji na telefonie



    1 Fajne!
  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1695027039

    @andreo.spc no i mnie to dopadło. 3 oferty za grę z niechcianymi przeze mnie tytułami :) 


    Niestety pisanie do kolegi nic nie dało więc musiałem go zablokować - ale też proponował śmieszne gry (wartościowo) więc nie żałuję że zablokowałem :) 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1697115001

    zawsze warto pisać do osób przed wysłaniem oferty co kogo interesuje, sam dostałem takie privy, przeglądam dokładnie profil użytkownika, wtedy przedstawiam propozycję na podstawie opinii profilu, a także tego w co grał i jakie chce gry, to ułatwia kontakt. To co jest tu opisywane to na łatwizne wrzucenie propozycji.

    4 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry