Czyszczenie swojej konsoli PS4

ZIEELU

Postów: 5 Nowicjusz
1563956552

Witajcie ! :)

Słuchajcie, czym czyścicie swoją konsolę. Ja aktualnie posiadam Ps4 slim w wersji limitowanej gdzie jest szara matowa obudowa, co prawda zauważyłem odciski od palców bądź może to były zatłuszczone paluchy i chciałbym to jako przetrzeć. Podejrzewam że sama ściereczka do kurzy nie będzie wystarczyła. Więc czy zwykła woda a potem przetarcie papierem w zupełności wystarczy ?

Jak wy czyścicie swoje konsolki ? :)

  •  
    Postów: 195 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1563956783

    Ja mogę od siebie polecić ściereczke antystatyczną. Używam ja w lakiernictwie samochodowym i w domu także spełnia swoje funkcje

    3 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1563957072

    Mam zwykłe PS4 w wersji Uncharted 4. Boki odkurzam odkurzaczem z wąska nakładką, a górę wycieram papierowym ręcznikiem spryskanym środkiem do czyszczenia.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 98 Wygadany
    1563957852

    Sprężone powietrze ,lub odkurzacz , tam gdzie wloty wentylacyjne :)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1563962086
    hmmm... ja ma Ps4 pro i mam łatwiej, bo tylko górną część zdejmuje,bez odręcania jakich kolwiek śrubek, ale najpierw odkurzam boki i ten wentylator, żeby pył przy czyszczeniu sprężarką gdzieś w niedostępne mi miejsca niewleciały, i wtedy dopiero sprężarka noi jeszcze pałeczki z watą i płynem do kurzu czyszczę ten wetylator żęby pył szybko się nie osadzał. Czyszczenie powtarzam raz na 2miesiące.
    2 Fajne!
  •  
    Postów: 5 Nowicjusz
    1563966813

    Dzięki panowie za odpowiedź, sprężone powietrze co do wentylatorów myślę że załatwi sprawę a co do powierzchni plastikowej myślę że zwykła woda i sucha ścierka wystarczy :)

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1563967833

    @ZIEELU

    Lepiej nie woda, a coś na bazie alkoholu.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 8 Nowicjusz
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2020

    1563970098
    Ja polecam środek do czyszczenia LCD. Używam go co prawda do zdejmowania odcisków palców z laptopa, a nie konsoli, ale też mam szarą, matową obudowę, która super łatwo się palcuje. Po przetarciu szmatką i tym płynem znikają bez problemu.
    2 Fajne!
  •  
    Postów: 61 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1563972707

    Ja mam biała i lecę ją tylko nawilżonymi chusteczkami uniwersalnymi z biedry 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 192 Bywalec
    1564056032

    Ja tam nie czyszczę ;) , konsolka ma miesiąc, ale kupiłem sprężony gaz, więc niedługo pierwsze czyszczenie :/

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 195 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1564058691

    @mastahluc alkohol izopropylowy the best

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry