Czyszczenie swojej konsoli PS4

ZIEELU

Postów: 5 Nowicjusz
1563956552

Witajcie ! :)

Słuchajcie, czym czyścicie swoją konsolę. Ja aktualnie posiadam Ps4 slim w wersji limitowanej gdzie jest szara matowa obudowa, co prawda zauważyłem odciski od palców bądź może to były zatłuszczone paluchy i chciałbym to jako przetrzeć. Podejrzewam że sama ściereczka do kurzy nie będzie wystarczyła. Więc czy zwykła woda a potem przetarcie papierem w zupełności wystarczy ?

Jak wy czyścicie swoje konsolki ? :)

  •  
    Postów: 39 Początkujący
    1564058893

    Z odkurzaczem trzeba uważać panie i panowie. 

    Rura zawsze ma jakiś ładunek elektryczny, a wprowadzenie wiatraka w ruch generuje prąd.

    Można sobie przez nieuwagę spalić coś na płycie głównej. 


    1 Fajne!
  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 122 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1564065809

    @xyhu
    ŻE CO?:D

    Od kiedy to plastikowa obudowa, i plastikowa rura odkurzacza przewodzą prąd, gdy zwykły plastik jest izolatorem? Kręcący się wiatrak, ten z konsoli PS4, nie generuje prądu - do tego potrzeba na przykład turbiny lub podobnego urządzenia:D Podstawy fizyki przespałeś a teraz grasz smerfa ważniaka:D Na twoim miejscu nie dotykałbym NIGDY rękoma konsoli. Akurat skóra przewodzi prąd - dodaj do tego konduktywność swojej konsoli i katastrofa gotowa! Płyta główna zapłonie żywym ogniem.

    W sumie to trochę brakło mi słów aby opisać ten idiotyzm, który napisałeś. Znam kilka języków, ale w żadnym nie ma słów wystarczająco akuratnych opisujących twoje androny.

    @ZIEELU

    Odkurzacz, szmatki, co 2-4 lata też rozkręcam, zmieniam pastę, odkurzam środek (płyta główna się oczywiście jara), w trudno dostępnych miejscach jeszcze sprężonym powietrzem śmignę. Istotne przy powietrzu z puszki jest to, żeby trzymać ją w miarę w pionie. Czasami zostaje osad, który może przewodzić ładunek. Wtedy ścieram to szmatką antystatyczną.
    Jako zabezpieczenie antystatyczne, zanim dotkniesz podzespołów możesz jedną ręką dotknąć ściany, drugą wtedy do podzespołu. Co bardziej praktycznie zaopatrują się w opaskę antystatyczną.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1564066788

    Cześć a jest ktoś z was wstanie polecić firme która zajmuje się zmiana past i czyszczeniem w PS4 pro? Moja kupiłem w marcu 2018 nowa ale chyba pora aby ją wyczyścić :D

    /Edit 

    Jak będzie wyglądać z gwarancją?

    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 753 Pułkownik
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1564067860
    0 Fajne!
  •  
    Postów: 34 Początkujący
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1564075765

    @Erick0674

    Niestety gwarancja przepada z oczywistych przyczyn, a dokładniej cytując warunki gwarancji:

    -Użytkownik nie może skorzystać z niniejszej gwarancji, jeśli Produkt został uszkodzony w wyniku:

     konserwacji lub naprawy bądź próby przeprowadzenia konserwacji lub naprawy przez podmiot inny niż punkt serwisowy autoryzowany.

    Do marca 2020 masz gwarancję więc poczekaj lub znajdź takowy serwis.

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Stanąć twarzą w twarz z własnymi koszmarami. Hellblade: Senua’s Sacrifice - recenzja gry (XSX/Xbox Remote Play)
22 maja 2024

Druga połowa maja dla fanów Ninja Theory i Hellblade: Senua’s Sacrifice będzie bardzo gorąca. Wróć, raczej mroczna!

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry