Czy można zrobić coś z oszustem z gametrade który tu też ma konto?

Temat zamknięty

danmol0654

Postów: 2 Nowicjusz
1557143553

Pytanie tak jak w temacie. Gość dostał moja grę i zero kontaktu a jak wiadomo gametrade umarło więc nie wiadomo gdzie zgłaszać. Gość ma nick @Lani . Na gametrade był pod nickiem Lanidas. Może kogoś jeszcze naciągnął

  •  
    Postów: 40 Początkujący
    1557478379

    Nie mam zamiaru nikogo oskarżać, ale skoro dane do wysyłki się potwierdzają, to chyba wiadomo z kim mamy do czynienia. Najlepiej by było, gdyby zainteresowany sam się wytłumaczył i uciął wszelkie spekulacje. Bo okaże się, że jego kolekcja powstała na krzywdzie użytkowników GT i jak tylko zyska zaufanie to i tutaj pokaże co potrafi.


    PS. Kiedy czarna lista użytkowników będzie dostępna, bo mam pierwszego kandydata. Już miałem na GT przejścia z gościem, który nastukał pozytywów, po czym szybką akcją oszukał ponad 20 użytkowników. Mimo wygranej sprawy do dziś nie odzyskałem pieniędzy za zakupioną grę. A było to za czasów, gdy GT funkcjonowało idealnie.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 133 Wygadany
    1557479467

    @herbatkowy

    Ja nie zakładałem tematu ;) 

    Poza tym jak napisałem powyżej nie wysyłam ludziom w ciemno ( chyba, że ofertę). Jeżeli ktoś budzi wątpliwości wysyła pierwszy.  Także robię to w miarę bezpiecznie.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1557486464

    @Zurek Ok, ale kiedy wyślesz w ciemno tą ofertę a typ ją zaakceptuje a nie zgadza się na wysłanie gry jako pierwszy to musisz się potem yebać w odkręcanie tematu a to kosztuje i czas i nerwy. Zwłaszcza kiedy delikwent nie jest skory do współpracy. Lepiej poświęcić te 20 sekund i przewertować jego opinie żeby mniej więcej wiedzieć z kim się ma do czynienia.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 133 Wygadany
    1557489732

    @Minuta1985

    No w sumie trochę masz racji. Może leniwy się stałem przez to, że 100 wymian poszło bez większych zgrzytów ;)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 8 Nowicjusz
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2020

    1557567837

    Ghost Recon Wildlands, które ma w ogłoszeniach jest akurat moje (transakcja z GT). Ja mu wysłałem i kontakt się urwał. Nie polecam gościa.

    1 Fajne!
  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 2 Początkujący
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1557646344

    Też miałem z nim doczynienia. a co możesz zrobic to zgłosic to na p[olicje . jesli masz wiadomosci o d niego , numer tel , lub maila , to sprawa prosta , gościa udupia i tyle , wiem bo sam kilka razy miałem taki przypadek 


    0 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1557651107

    Czyli krótko mówiąc to oszust. Potwierdziło to co najmniej trzy osoby które zostały przez niego oszukane.

    I pisanie , że skoro oszukiwał na gt , a tutaj jest „cacy” załatwia sprawę mija się z celem , bo nic nie zmieni tego , że to oszust. A oszustów należy eliminować

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1557651671
    Chociaż nick mógł zmienić xd 
    0 Fajne!
  •  
    Postów: 101 Wygadany
    1557651679

    Gość normalnie się loguje (40 minut temu) i ma w piź*zie to co się tutaj dzieje :D Czemu jeszcze nie został zbanowany? Ma dalej oszukiwać tym razem na nowym serwisie?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 133 Wygadany
    1557653603

    No wygląda na to, że nie chcą go zbanować bo na WG jest "ok". Też mi wytłumaczenie ;)

    0 Fajne!
Dodaj odpowiedź do tematu


Temat zamknięty


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)
9 maja 2024

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry