Czy można zrobić coś z oszustem z gametrade który tu też ma konto?

Temat zamknięty

danmol0654

Postów: 2 Nowicjusz
1557143553

Pytanie tak jak w temacie. Gość dostał moja grę i zero kontaktu a jak wiadomo gametrade umarło więc nie wiadomo gdzie zgłaszać. Gość ma nick @Lani . Na gametrade był pod nickiem Lanidas. Może kogoś jeszcze naciągnął

  •  
    Postów: 198 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1557146001

    Najlepiej napisz do @andreo.spc , bo nie wiem czy można tak wywoływać po nicku na forum ;) 

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1557152564

    Użytkownik, który pomimo zawarcia umowy z drugą stroną nie prześle przedmiotu (gry lub sprzętu), do którego przesłania się zobowiązał lub za niego nie zapłaci, ponosi umowną odpowiedzialność odszkodowawczą. Takie działanie na mocy prawa polskiego stanowi również przestępstwo i obarczone jest odpowiedzialnością karną.


    Dotyczy to również osoby małoletniej (małoletniego Użytkownika serwisu), której obowiązujące przepisy prawa przypisują zdolność działania z rozeznaniem w zakresie czynów niedozwolonych, a w następstwie - ponoszenie odpowiedzialności karnej za szkodę spowodowaną danym czynem. Sąd rodzinny może zobowiązać małoletniego lub jego rodziców (czy opiekunów prawnych) do naprawienia szkody, bądź zarządzić wobec małoletniego środki nadzoru wychowawczego.


    Jeżeli spotka Cię sytuacja, w której podejrzewasz naruszenie regulaminu serwisu postaraj się w pierwszej kolejności wyjaśnić sprawę z kontrahentem. W razie niepowodzenia niezwłocznie powiadom nas o zaistniałej sytuacji.


    Informacja z centrum pomocy.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 133 Wygadany
    1557153339

    Ten koleś na gt ostatnio przyjął moją ofertę, potem cisza z jego strony. Patrzę ostatnie 15 komentarzy negatywne, to wystawiłem mu również. A ten dzban się zrewanżował tym samym ;)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 381 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1557156470

    @danmol0654 Nie jesteśmy w żaden sposób powiązani z gt więc choćbym chciał, to nie jestem w stanie pomóc Ci w sprawie transakcji zawartych w tamtym serwisie. Musisz niestety próbować skontaktować się z właścicielami gt. 


    Użytkownik @Lani w naszym serwisie posiada zweryfikowane konto oraz 7 pozytywnych komentarzy, z czego 6 pochodzi od zweryfikowanych osób. Nie możemy kierować się doniesieniami z innych portali i wierzyć w powiązania. Jak sam widzisz, z działaności na WymieńGry.pl nie mam żadnych podstaw do podważenia uczciwości osoby, o której piszesz. Z racji zgłoszonych przez Was uwag, będę przyglądał się sprawie uważniej. Jeśli jednak masz podejrzenia do zostania oszukanym w naszym serwisie, zgłaszaj taki fakt nam od razu - mejlowo lub bezpośrednio do mnie na PW.

    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 749 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1557162589

    Sam wymieniałem się tutaj z @Lani i nie było żadnych problemów.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 198 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1557163364

    @danmol0654 Masz chociaż pewność, że to ta sama osoba? 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 2 Nowicjusz
    1557165201

    @mastahluc Wszystko spoko ale nie bedę  gonił gościa za grę za 100 zł. Bardziej mi chodziło o ostrzeżenie innych użytkowników.

    @Zurek    To jest typowe dla niego. nie odbiera telefonów chociaż dzwoniłem z róznych numerów..

    @andreo.spc    Rozumiem i dziękuję za pomoc

    @dawid2601    adres i nr telefonu sie zgadza

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1557339389

    Lanidas i lani to te same osoby ja od niego miesiące temu kupiłem GTA v i na szczęście nie miałem żadnego problemu a daleko do niego też nie mam ale przyznam że nie ładnie z jego strony;)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 101 Wygadany
    1557383191

    @Zurek

    Dzbanem to według mnie jest ten kto składa ofertę typowi z 15 negatywami i oczekuje uczciwości. On jest po prostu łajzą i oszustem jeżeli robi tak jak piszecie i do tego ma 15 negatywów. Ja w życiu nigdy nigdzie nie dostałem ani jednego negatywa a jakby zebrać wszystkie komentarze otrzymane przez 15 lat z moich transakcji na różnych serwisach, to byłoby ich ze 2000.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 133 Wygadany
    1557398990

    @herbatkowy . A nie pomyślałeś, że ktoś może nie sprawdzać komentarzy przed złożeniem oferty ? .Bo po co niby. I nie - nie oczekiwałem uczciwości. Więc równie dobrze dla mnie dzbanem jest, która sprawdza przed profil przed złożeniem każdej oferty. 

    0 Fajne!
Dodaj odpowiedź do tematu


Temat zamknięty


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry