Czy mogę grać w gry z innego konta

Badur

Postów: 34 Początkujący
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Tester

1559403154

Jeśli kupię konto z grami to będę mógł grać w tę gry na swoim koncie Xbox one po ich pobraniu?

  •  
    Postów: 381 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1559629996

    @Patr887 Tak grasz normalnie na swoim profilu. Jeśli kupujesz konto do współdzielenia to pograsz tylko offline, chyba, że akurat nikt inny się na to konto w danym momencie nie zaloguje. Niektóre konta sprzedają do ustawienia jako domowe, w tym przypadku pograsz online. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 34 Początkujący
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1559672797

    Ok dzięki

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 101 Wygadany
    1563187319

    Podłączam się z pytaniem- teraz mam xbox game pass i pogrywam w Forzę, ale nie będę tego przedłużać i płacić, bo i tak gram tylko w jdną grę. Jeżeli kupię konto z grą to mój profil wraz z postępami z gry zniknie? Jedyne wyjście żeby zachować swój save to kupić własny egzemplarz gry ? 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 14 Początkujący
    1600279966

    @andreo.spc a w takim przypadku da się odblokowywać osiągnięcia?

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry