Cyberpunk 2077 w Wydarzeniach Polsat News

hajsownicy

Postów: 4 Nowicjusz
1607611583
Cyberpunk 2077 w Wydarzeniach Polsat News
Co sądzicie o nastawieniu Tv do gier czy się coś zmieniło w ostatnim czasie?

  •  
    Postów: 44 4ever Alone Immortal
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1607715441

    @macinat ja ogrywam na XSX. Gra oczywiście uruchamiana jest w trybie wstecznej kompatybilności i to widać. Płynność bardzo dobra, wszystko działa sprawnie, ale tekstury średnie, a obraz lekko rozmyty.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 4 Nowicjusz
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1607717666

    @Dionysos dzięki za odpowiedź. Sam nie wiem czy grać czy oddać do sklepu i czekać na upgrade na następną generację. Ponoć na dniach ma wyjść jakiś ważny patch https://www.ppe.pl/news/152603/cyberpunk-2077-patch-1-04-aktualizacja.html

    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 749 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1607725876

    @kryjab20 ale Wiedźmina z chęcią przeszedłem trzykrotnie, choć nadal nie uważam tej gry za mesjasza gamingu. CP... no jest jaki jest na ten moment. Port z pro dla mnie jest tragiczny i nie będę w to grał zanim nie będzie choć w połowie naprawiony. Miasto wygląda jakby było z kartonu i to mnie najbardziej boli.


    Niechęć? Oj nie, bardziej sceptycyzm. Od początku wiedziałem, że coś jest nie halo. Miałem rację.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 134 Wygadany
    1607726388

    @konewko


     GTA 4 ?? Na czym ją odpaliłeś ?

    Na Ps5 wygląda świetnie, na PS4 pro wyglądała bardzo dobrze na HDR pro, zdecydowanie lepiej niż GTA V 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1607741376

    Po patchu 1.04 w końcu przeszedłem misję która wcześniej wywaliła mnie dwa razy do bluescreena więc jakąś poprawę odczułem. Wyłączyłem HDR, ziarno i aberrację czegoś tam - gra zaczeła wyglądać ładnie i póki co nie miałem problemu z doczytujacymi się teksturami. Stan po patchu oczywiście. 

    BTW. Jeśli ktoś narzeka na grafikę niech kupi sobie kompa za 10 k. Mnie wersja na Prosiaka w zupełności odpowiada. Aby tylko nie wywalało do menusów i nie glitchowało questów - więcej mi nie potrzeba.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 44 4ever Alone Immortal
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1607755665

    @macinat ściągnij tego patcha i zobacz zmiany. Jak zlikwidują to irytujące rozmycie to będzie dobrze. Na tekstury 4k niestety musimy czekać. Ale ja gram bo klimat, fabuła i muzyka rekompensują mi inne niedociągnięcia.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 44 4ever Alone Immortal
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1607759868

    Wychodzi na to, że efekty graficzne na konsolach nie są zbyt udanie zaimplementowane.

    Aby poprawić stronę wizualną gry warto niektóre wyłączyć:

    Efekty obrazu

    HDR


    0 Fajne!
  •  
    Postów: 215 Bywalec
    1607761842

    @Dionysos to ja wolę na pc w 1440p z hdr, ray tracingiem i dlss.

    Wiedziałem, że nie ma co teraz ruszać wersji konsolowej, a jak już wyjdzie łatka na next geny to nie wyobrażam sobie, żeby w tej grze nie było wszystko na full czyli 4/60fps z wszystkimi dodatkami, a znając życie pewnie trzeba będzie wybierać między wydajnością, a rozdzielczością i ray tracingiem :/

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 134 Wygadany
    1607763345

    @Dionysos


    To raczej zależy od konsoli jak również jej generacji na PS5 gra dobiera sama jakość wyświetlania nie włącza się w HDR na moim TV OLED wygląda świetnie. Przy włączonym HDR pro zdążyły się chwilę gdzie jest efekt doczytwania tekstur (np. Rozmycie widoczne na sufitach pomieszczeń) wyłapałem to kilka razy ułamek sekundy. Bez HDR nie ma tego efektu. 

    Na PS4 pro zdecydowanie lepiej wygląda na HDR pro, testowałem to również  bez wyłączonego HDR, czy jest włączone HDR czy go nie ma na 4 efekt doczytwania tekstur był widoczny nie tylko w pomieszczeniach.

    Ponad to wygląda na to że zdecydowanie bardziej przyłożyli się do nowszej generacji na PS5 mam wersję po aktualizacji 1.02 ani razu mnie nie wywaliło

    Na PS4 pro już 1.04 - wywaliło mnie 2 razy przy wersji 1.02



    0 Fajne!
  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1607767454
    Przez tego Cybera to z mojego Prosiaka chyba wszystkie soki lecą bo konsola podczas gry wyje jak niepoważna. Jak mi się spali to Kiciński będzie mi krewny nową sztukę:)
    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry