Cyberpunk 2077 w Wydarzeniach Polsat News

hajsownicy

Postów: 4 Nowicjusz
1607611583
Cyberpunk 2077 w Wydarzeniach Polsat News
Co sądzicie o nastawieniu Tv do gier czy się coś zmieniło w ostatnim czasie?

  •  
    Postów: 110 Wygadany
    1607611747

    Generalnie od rana o tym trąbili w Polsacie. A od 20ej do północy show na jakimś Polsat games czy ePolsat prowadził Ibisz. Nie miałem niestety okazji oglądać to się nie wypowiem.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1607617874

    No ja zaraz wpadam do domu i zaczynam cisnąć oporowo póki mi oczy nie wypłyną. Patch ściągnięty, gra zainstalowana. Zobaczymy czy wersja na PS4 Pro da radę.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 4 Nowicjusz
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1607618462

    Ogrywa ktoś na Xbox Series X? Jak działa/wygląda gierka?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 215 Bywalec
    1607620191

    ja ogrywam na pc i w sumie jestem trochę w szoku, bo w pierwszych etapach czy włączam rt czy gram 1080p na ultra czy niskich nie ma za bardzo różnicy w grafice albo ślepy jestem. Dopiero jak 4k wchodzi to coś czuć na plus, a tak to wszystko śmiga płynnie i aż chce się grać, bo faktycznie największym plusem całej produkcji jest Night City. 

    Co do konfiguracji mojej to i5-6500 i RTX 2060 super.
    Żadnych spadków, wszystko płynnie, grafika piękna, aż dziwi mnie, że na tych konfiguracjach co podawali tak bardzo moj pc daje radę. Spodziewałem się słabszej grafiki i gorszej wydajności. Wersja na pc jest chyba porządnie dopracowana. 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 47 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1607628200

    Rozgłos jest bardzo duży od wielu lat, oczekiwania ogromne. Ja się cieszę, że jest marka, którą zna cały świat. Sam mam gre z pre-orderu i też spróbuję, jak zadziała na PS4. Jak będzie lipa, odłożę na półkę i spróbuję za 2 miesiące na nowszym sprzęcie :-D Ale bardzo trzymam kciuki za sukces, bo raczej polski samochód elektryczny za prędko nie pojedzie :-P

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 134 Wygadany
    1607633821

    Odpaliłem na PS4 pro jak również na PS5 różnica jest ogromna, na korzyść nowej generacji. 

    Póki co na 5 zero bugów, jeszcze prolog oby tak dalej...

    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 748 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1607677886

    @Minuta1985 nie daje rady. Gra wygląda jak GTA IV.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1607696210

    @konewko graficznie to akurat jestem w stanie przeżyć. Ważne żeby fabuła, questy, elementy rpg były na swoim miejscu. A klatkarz i grafika to jest trzeciorzędna dla mnie sprawa. Grałem w 10 klatkach na Pegazie i jakoś żyję:)

    2 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 748 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1607714747

    Iwiński miesiąc temu mówił, że gra działa bardzo dobrze na bazowym PS4 i XONE.



    No cóż, pomylił się.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1607715234

    @konewko skąd u Ciebie taka niechęć do produkcji CD Projekt Red. Na wiedźmina narzekales teraz na cyberpunka bo płynność, jeszcze sam nie grałem ale widzę po opiniach że tragedii niema, przypomnę że takie days gone też miewa spadki płynności poniżej 30 klatek a jest to gra akcji gdzie jest ona bardzo mile widziana, borderlands 3 też jakoś płynnie nie chodziło a dało się grac. Uważam że nie jest źle a jak przekonam się sam to dam znać. Przypomnę tylko że jest to gra RPG płynność tu nie będzie miała kluczowego znaczenia.

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry