Cyberpunk 2077 Błędy i bugi

hajsownicy

Postów: 4 Nowicjusz
1607870277

Co wy sądzicie o bugach w tej grze. Przecież jest ich cała masa kiedy wyjdą jakieś łatki?

https://youtu.be/xrPfuyUqG2k

  •  
    Postów: 4 Nowicjusz
    1617077676

    Ja już dawno przeszłam cyberpunk mimo błędów, super gierka bardzo mi się podoba.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 381 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1617086588

    Wczoraj pojawiła się duża aktualizacja 1.2
    Lista zmian: https://www.cyberpunk.net/pl/news/37804/aktualizacja-1-2-lista-zmian

    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 749 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1617094201

    Lista zmian jest potężna i pewnie łączy w sobie dwa patche, w tym jeden z lutego, który nie wyszedł, bo #wyciekkodu. Specjalnie sprawdzę na XSX na nowym patchu i porównam z wersją z PS4Pro z grudnia, ale nie nastawiam się, że wszystko jest naprawione. Ba, o większość tych zmian nikt nie prosił, a części z nich nikt na oczy nie widział przed naprawą.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 280 Zadomowiony
    1617103256

    @andreo.spc hej jakis błąd jest w linku pozdrawiam 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 47 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1617536904

    Gram na PS4 z patchem 1.2. Gra działa troche płynniej, ale w ciągu 8h grania 4 razy wywaliło mi niebieski ekran i musiałem uruchamiać od nowa. Coś czuję, że nie da się tego naprawić na stare konsole. Poza tym fabuła wciąga, jest nieźle.

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 6 Nowicjusz
    1620729477

    Ktoś jeszcze oddał tę grę do sklepu w momencie jak była taka możliwośc? Pewnie kupie ponownie pod koniec roku jak juz bedzie znośnie i wtedy ogram.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 174 Bywalec
    1620733010

    Ja ograłem Cyberpunka jakoś na początku tego roku, wtedy było po patchu 1.06, na konsoli PS4 Pro. Gra fabularnie jest bardzo dobra, historia wciąga, dobrze się gra, misje poboczne nie nudzą, fajnie wykreowane uniwersum. Gorzej było technicznie, gra co jakiś czas wywalała błąd i niebieski ekran, trzeba było się przyzwyczaić do częstych quick save'ów, długie wczytywanie tekstur, czasem przez chwile npce wyglądały jak ziemniaki zanim wszystko się dograło, albo nie dawało się czasem otworzyć drzwi bo trzeba było czekać aż się wczytają, wtopione w ziemie czy latające w powietrzu samochody i strasznie puste ulice Night City. Jak się przymknęło na to oko to grało się bardzo przyjemnie, ja mam na liczniku jakieś 100h  i czekam na DLC.

    Teraz jest już po kolejnej poprawce 1.22 i z pewnością od stycznia poprawiono wiele rzeczy, więc jeśli wtedy dało się grać to tym bardziej teraz. I wydaje mi się że Ci wszyscy, którzy podeszli czy nadal podchodzą tak krytycznie do tej gry, pewnie w większości nie zmienią już zdania, niezależnie od czasu i ilości poprawek.
    Dlatego jeśli ktoś ma w planach ogranie Cyberpunka niech to zrobi teraz bo gra jest tego warta a odkładanie w czasie pewnie niewiele już zmieni, chyba że w niedalekich planach jest przesiadka na nową generacje konsoli, wtedy faktycznie dobrze poczekać :)

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry