Cyberpunk 2077 Błędy i bugi

hajsownicy

Postów: 4 Nowicjusz
1607870277

Co wy sądzicie o bugach w tej grze. Przecież jest ich cała masa kiedy wyjdą jakieś łatki?

https://youtu.be/xrPfuyUqG2k

  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1608290102

    @lukbaj niby z PSS wycofali ale pudło nadal kupisz bez problemu. A pudła rozpakowanego ci raczej market nie przyjmie. Ja póki co na 2-3 dni odpuszczam granie, zobaczymy czy wyjdzie patch w tym czasie.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1608299023

    @Minuta1985 czytalem ze patche beda sie pojawiac co miesiac ostatni ma wyjsc w lutym i to bedzie patch ostateczny :) także nie traćmy wiary, co do postanowien Sony o wycofanie gry z PSS to sie tylko zapytam gdzie byli kiedy Bethesda wypuszczala Fallouta 76

    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 749 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1608321001

    Jak w lutym skończą łatać to nie ma co liczyć, że ta gra będzie lepiej wyglądać na PS4/Xone. Oni tego nie połatają w 2,5 miesiąca.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1608321990

    Do Wieśka łatki wychodziły jeszcze dobre pół roku po premierze, chyba skończyło się na łatce 1.6. Ja już nawet nie liczę na lepszą grafikę na PS4 ale niech te bugi poprawią i stabilność. Co wchodzę do menu - ścinka, jadę samochodem - ścinka, strzelam sobie - ścinka... I tak prawie non stop. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 47 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1608364246

    Jest patch 1.05 https://www.cyberpunk.net/pl/news/37193/hotfix-1-05-lista-zmian U mnie na PS4 ponad 17GB sciągnął. Jeszcze gry nie odpaliłem,  może wieczorem zerknę.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 131 Wygadany
    1608370908
    Ktos juz sprawdzal?
    0 Fajne!
  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1608370943

    Pograłem z 2 godziny z nowym fixem - jest jakby stabilniej, już tak gra nie rwie podczas wchodzenia do menusów czy jazdy samochodem. Obiekty nadal potrafią się doczytać przed twarzą ale póki co to jakieś pierdoły typu barierka przy wejściu do budynku. W końcu można zmieniać w miarę płynnie kamerę w samochodzie... Zobaczymy jak będzie dalej.


    A, i jakby loadingi się skróciły ale może mi się wydaje.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 131 Wygadany
    1617049414

    Siemanko.odswiezam.patch 1.2 zalatwia sprawe na ps4?

    1 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 749 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1617051979

    @anecix

    Oczywiście, że nie, ale jest lepiej.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 131 Wygadany
    1617052732

    @konewko

    Nieeeeee takiej odpowiedzi sie spodziewalem.....kiedy to sie skonczy??????? Jestem w dramat depresji. A chce zagrac w ta gre, pewnie nie ja jedyny czekam...masakra

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry