Cyberpunk 2077 Błędy i bugi

hajsownicy

Postów: 4 Nowicjusz
1607870277

Co wy sądzicie o bugach w tej grze. Przecież jest ich cała masa kiedy wyjdą jakieś łatki?

https://youtu.be/xrPfuyUqG2k

  •  
    Postów: 80 Gaduła
    1607874381

    Ja poczekam kilka miesięcy. Gra powinna mocno stanieć, a poza tym parę łatek na pewno ją naprawi. Tak samo było z Wiedźminem 3 - podobno zaraz po wyjściu była tragedia, ale ja przeżyłem całą historię dopiero po wyjściu dodatków i nie było większych bugów. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1607875698

    Hotfix 1.04 dużo już poprawił jednak dalej zdążają się niesmaczne crashe

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 4 Nowicjusz
    1607891217

    Ogólnie już po aktualizacjach jest w miarę stabilnie, tylko raz na parę godzin zdarzy się grze wysypać na PS5.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 215 Bywalec
    1607898773

    Gram 10h w wersje pc i no jak się przyglądać to jest taki trochę zbugowany świat, ale jakichś błędów, które uniemożliwiałaby rozgrywkę, crashe czy inne wypadki powodujące restart gry nie wystąpiły. 


    Ja to podziwiam ludzi z totalnym brakiem wyobraźni, bo tak raczej bardziej niż pewien byłem, że jedyny słuszny zakup to na pc... do momentu, aż pójdzie łatka pod obecną generacje, a grać w to na pro/xox to jednak trochę głupota. bo to będzie mocno okrojona wersja i najgorzej przygotowana.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 47 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1607954961

    Tutaj cgyba jest jakaś informacja na ten temat https://www.cyberpunk.net/pl/news/37085/wazna-informacja

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 73 Gaduła
    1607961593

    Osobiście na PS4 spotkałem kilka sytuacji gdzie gra się wysypała . Raz jechałem autem ulica innym razem strzeliłem do przeciwnika. Błędy raczej randomowo się pokazują 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1607978552

    Najczęściej występujące u mnie błędy:

    1# nie da rady zmienić kamery podczas jazdy autem.

    2# czasami nie doczytuje wyglądu mojej V np. fryzury czy nakrycia głowy.

    3# Drzwi niby się otwierają ale nadal są zamknięte.

    4# NPCe w ścianach czy pojazdach to standard.

    5# Sztuczna inteligencja przeciwników nie istnieje

    6# Zwiechy gry podczas komunikatów na ekranie typu jakiś tutorial czy telefon od przyjaciela.

    7# Całe pomieszczenia doczytują się na naszych oczach.

    8# Nieraz nie da rady zagadać z NPCami bo nie pojawia się menu rozmowy.

    9# Może nie błąd ale burdel w plecaku naprawdę razi, mam nadzieję że to Redzi poprawią.

    10# Pocieszna fizyka pojazdów ale z tym się już raczej nic nie da zrobić 


    Mimo wszystko gra mi się bardzo dobrze, gra jest w opór rozbudowana a i fabularnie również błyszczy. Ja osobiście nie czuję się jakoś specjalnie oszukany bo z Wieśkiem Trzecim też były cyrki na premierę. Nic tylko czekać spokojnie na patche które CDP zapowiedział. To nie kopiuj-wklej Assasyn tylko cholernie rozbudowana gra, która nieco przerosła REDów. W każdym razie ja jestem spokojny o przyszłość Cyberpunka, nawet na bazowych konsolach.

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 11 Początkujący
    1607979670

    Oj u mnie ps4 na moście znajdującym się na przedmieściach, znikają nadjeżdżające auta. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 131 Wygadany
    1607997226

    @Minuta1985

    Dobrze wypunktowane i powiedziane.piona!

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 10 Nowicjusz
    1608022080

    U mnie nie ma większych problemów. Tekstury się nie załadują, jak szybko jadę autem to ulica i świat dookoła się rozmywa, z tym że nie nadąża się ładować. Oprócz tego kilka razy zniknął mi afalt na ulicy, ale można było normalnie przejechać oraz nagle zaparkowany obok motocykl pojechał do góry po budynku, po czym spadł na auto. Większych problemów nie mam, a gram na PS4.

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry