Cofnięcie aktualizacji

maklo44

Postów: 29 Początkujący
1683389109

Witam. 

Czy da się cofnąć grę do wcześniejszej wersji na konsoli ps4. Chodzi mi o Wiedźmina 3 chciałbym cofnąć grę do momentu przed aktualizacja 4.0

  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1683391822

    Nie da się. Jak masz płytę to możesz najwyżej usunąć i zainstalować ponownie z wersja 1.0 (lub taką jaką masz na płycie jeśli to jakaś reedycja po premierze).


    Są co prawda jakieś programy i kombinowanie z serwerami proxy do pobrania aktualizacji z innego źródła, ale nie wiem jak to ma się do bezpieczeństwa.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 174 Bywalec
    1683405694

    Ale musisz mieć konsolę w trybie offline bo jak będziesz miał połączenie z netem to Ci z automatu przy ponownej instalacji zassie aktualizacje.
    Konsola domyślnie ma ustawioną automatyczną instalację aktualizacji, można zmienić na ręczną w ustawieniach, ale w takim wypadku chyba najlepiej na ten czas odłączyć internet.

    Acha, i w razie czego, gdybyś nie wiedział (bo to któryś już Twój temat z tym samym problemem), to usunięcie gry nie usuwa zapisów danych gier, także save'ów nie stracisz, jedyne co to czasem mogą nie być kompatybilne ze starszą wesją gry, np. jeśli robiłeś savy na wersji 4.0 to mogą nie wejśc na wersję 1.0 i wtedy będziesz musiał zaktualizować grę. Ale nie dotyczy to wszystkich gier, ja tak miałem np. z AC Valhalla ale jak jest z Wieśkiem to nie wiem.
    W każdym razie savy nie są potrzebne żeby sprawdzić czy problem jest z aktualizacją, poprostu odinstaluj grę, zainstaluj ponownie w trybie offline i uruchom od początku, pograj z pół godziny, po tym czasie na pewno będziesz już wiedział czy błąd z grą dalej występuje czy już nie.


    Jakbyś miał dalej problem, nie wiedział co zrobić czy dysk się wysypał, to widze że nie masz do mnie jakoś przesadnie daleko, daj znać, podjedziesz, pomogę :)

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 29 Początkujący
    1683528450

    Dzięki za pomoc. Co ciekawe to się dzieje po misji Biała dama jak wchodzę do Novigradu po egzekucji na rynku. Ale ominołem ten moment na razie robię grę inaczej czyli robię misje okoliczne po misji Biała dama i jak wszedłem do Novigradu od góry mapy omijając rynek z egzekucją to na razie jest wszytko ok gra idzie płynnie. Zobaczę jak będzie dalej. 

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry